APIE MUS

Logobalt – jauna ir veržli bendrovė, dirbanti su įmonių prekės ženklo populiarinimu per verslo dovanas. Mūsų verslo dovanos – puikus būdas jūsų įmonei išsiskirti ir dar kartą atkreipti partnerių, klientų dėmesį. Reklaminė atributika, kuria prekiaujame yra aukščiausios kokybės, iš atrinktų ir patikimų tiekėjų. Esame tikri, kad ji patiks visiems klientams. Mūsų prekės su logotipu patenkins net ir įnoringiausius klientus, norinčius turėti kažką išskirtinio, unikalaus ir įspūdingo, ką galėtų padovanoti savo darbuotojams, partneriams, klientams. Tai įvairūs saldumynai, biuro aksesuarai, puodeliai, rašikliai, USB atmintinės, laikrodžiai, įkrovikliai, žiebtuvėliai, skėčiai, įvairi apranga, įrankiai krepšiai ir kitos prekės, ant kurių įvairiomis technologijomis dedame logotipus.

Kodėl verta rinktis mus?

1
  • Mūsų reklaminiai gaminiai yra kokybiški ir unikalūs. Todėl galime pasiūlyti išskirtinumą ir unikalumą, kurio dabartinėje rinkoje kartais pritrūksta.

2
  • Galima užsakyti ir nedidelius kiekius verslo dovanų. Aptarnaujame tiek mažas, tiek vidutines, tiek dideles įmones su skirtingais reklaminės atributikos poreikiais.

3
  • Rūpinamės savo klientais. Esame suinteresuoti ilgalaike partneryste, todėl nuolatos atnaujiname savo prekių pasiūlą, atsižvelgdami į realius klientų poreikius ir idėjas.

Visos reprezentacinės prekės sudėtos į patogų internetinį katalogą, kuriame iš karto galima matyti daugumą prekių ir rinktis.

Kam reikalingos verslo dovanos?

Kartais klientai turi rimtų abejonių, ar jiems iš tikrųjų reikia reklaminės atributikos.
  • Verslo dovanos – dėmesio partneriams, darbuotojams ir klientams parodymas. Visada malonu gauti nors ir nedidelę, nebrangią dovanėlę su įmonės logotipu.
  • Reklaminė atributika reprezentuoja įmonę… kitose įmonėse. Jūs net neįsivaizduojate, kiek klientų gali pamatyti rašiklį su jūsų įmonės logotipu, atsidūrusį kitos įmonės biure. Tai geriausia reklama, kurią tik galite įsivaizduoti.
  • Jei dažnai bendraujate su klientais, ant stalo turėtų būti tik daiktai su jūsų įmonės logotipu – rašikliai, puodeliai, įvairūs laikikliai, užrašinės ir t.t. Jei jų neturite, ant stalo gali atsidurti kitų įmonių atributika papuoštos smulkmenos. Ar tikrai norėtumėte reklamuoti kitus?

Logobalt gaminama reklaminė atributika privalo tarnauti jums visais įmanomais būdais.
Mūsų darbas – padaryti šias dovanas kaip įmanoma efektyvesnes. Kreipkitės jau dabar ir pasiūlysime jūsų įmonę geriausiai reprezentuojančias verslo dovanas su jūsų logotipu.

GAUKITE NAUJIENLAIŠKĮ