APIE MUS

„Logobalt“ vertybės ir siekiai – sprendimai jūsų sėkmei

„Logobalt“ – jauna ir veržli komanda, dirbanti su įmonių prekės ženklo populiarinimu naudojant reprezentacinę atributiką. Skoningos, praktiškos, originalios, žaismingos verslo dovanos – puikus būdas jūsų įmonei išsiskirti, maloniai pradžiuginti partnerius ar darbuotojus, atkreipti potencialių klientų dėmesį.

„Logobalt“ asortimentas nuolat pildomas aukštos reputacijos, nepriekaištingą kokybę užtikrinančių tiekėjų produkcija. Komandos reiklumas – tai, kas suteikia galimybę savo reprezentacijai atsirinkti išskirtinius, unikalius, praktiškumu ir ilgaamžiškumu pasižyminčius gaminius. Patraukliam įvaizdžiui naudojant spaudą ar be jos galite rinktis:

 • aprangos detales – nuo marškinėlių iki kepuraičių;
 • kelioninę atributiką (krepšius, tekstilinius maišelius, atsarginius maitinimo šaltinius, adapterius ir kt.);
 • maisto produktus;
 • smulkiąją elektroninę techniką ir biuro aksesuarus – nuo atmintukų iki lipnių lapelių, rašymo priemonių;
 • aksesuarus – skėčius, laikrodžius, kaklajuostes ir kt.

Šie ir kiti reprezentaciniai daiktai gali būti dekoruojami jūsų įmonės logotipu, šūkiu ar kitokiu grafikos elementu. „Logobalt“ komanda mielai pritaikys produkciją prie individualių poreikių ir lūkesčių. Tikime, kad tik tokiu būdu galime padėti siekti jūsų verslo sėkmės patogiau, greičiau ir paprasčiau.

Kodėl verta rinktis mus?

1
 • Jūsų reprezentacijai skirtos verslo dovanos yra kokybiškos ir unikalios. Galime pasiūlyti išskirtinių gaminių – to dabartinėje rinkoje kartais pritrūksta.

2
 • Galite užsakyti ir nedidelius kiekius verslo dovanų. Aptarnaujame mažas, vidutines ir dideles įmones, pasižyminčias skirtingais reklaminės atributikos poreikiais. Dėl šios priežasties „Logobalt“ svetainėje rasite platų prekių asortimentą – nuo subtilios reklaminės atributikos iki prabangių verslo dovanų.

3
 • Lengvai prisitaikome prie individualių, kintančių poreikių. Esame suinteresuoti ilgalaike partneryste, todėl nuolatos atnaujiname prekių pasiūlą, atsižvelgdami į realius jūsų poreikius ir idėjas.

Visos prekės pateikiamos struktūruotame kataloge, tad reikiamą gaminį rasite lengvai.

Dovanos – sumanus būdas augti

Nesate tikri, ar verslo dovanos – prasminga investicija į jūsų įmonės įvaizdį? Pateikiame kelis argumentus.
  • Dalykinės dovanos – būdas parodyti dėmesį partneriams, darbuotojams ir klientams. Juk visada malonu gauti net ir nedidelę, simbolinę dovanėlę.

 

  • Reklaminė atributika reprezentuoja įmonę… kitose įmonėse. Į kitos įmonės biurą patekęs rašiklis ar kitoks reprezentacinis daiktas su įmonės logotipu gali ne tik padidinti jūsų žinomumą, bet ir papildyti potencialių klientų sąrašą. Tai – viena efektyviausių reklamos priemonių.

 

  • Logotipu puošti daiktai stiprina ir papildo įvaizdį. Jei dažnai bendraujate su klientais, ant stalo geriausia turėti kuo daugiau įmonės logotipu puoštų darbo priemonių. Tam puikiai tinka tiek rašikliai, puodeliai, tiek įvairūs laikikliai, užrašinės, atmintukai. Tokiu atveju išvengsite kitų įmonių ar net konkurentų reklamos savo darbo erdvėje.

 

 • Verslo dovanos – tai ilgalaikė reklama. Įprastas vaizdo, garso reklamas matome ar girdime trumpai. Kokybiški daiktai, dekoruoti specifine simbolika, yra ne tik puošnūs, bet ir praktiški, daugiafunkciai, nuolat pranešantys ar primenantys apie jus esamam ar potencialiam klientui, verslo partneriui.

Kasdienis „Logobalt“ komandos tikslas – paversti jūsų dovanas išskirtinėmis ir efektyviomis. Pasirūpinkite savo įmonės įvaizdžiu sumaniai, originaliai ir racionaliai – rinkitės atributiką, kuri nepaliks abejingų. Atraskite sprendimą lengvai: rinkitės priemones iš katalogo, dėkite jas į krepšelį ir sutarkite dėl patrauklių gamybos, pristatymo sąlygų. Dvejojate dėl pasirinkimo arba neradote reikiamos priemonės interneto kataloge? Susisiekite su mumis ir naudokitės efektyviausiais reprezentacijos būdais!