Verslo dovanų – reklaminių gaminių katalogas


Dovanos darbuotojams – tai puikus būdas išreikšti rūpestingumą, dėmesingumą, pastangų vertinimą ir skatinimą judėti į priekį. „Logobalt“ siūlo rinktis ir stilingo dizaino, ir praktiškas dovanas. Komandos narius galite pradžiuginti tiek saldumynais, tiek patraukliomis darbo priemonėmis ar interjero detalėmis – kataloge rasite idėjų, pritaikytų skirtingiems poreikiams.


Kanceliariniai reikmenys – visada naudingi

Kanceliariniai reikmenys yra viena praktiškiausių dovanų darbuotojams idėjų. Juk rašikliai, pieštukai, užrašų lapeliai ir užrašinės – priemonės, kurių prireikia kone kasdien. Parinkę tinkamą dizainą, dydį, papildomas funkcijas ar priedus taip pat išreikšite dėmesingumą individualiems poreikiams.

Apranga ir aksesuarai

Drabužiai ir aprangos detalės – sumanus pasirinkimas tiems, kas nori pasirūpinti komandos narių komfortu ir stilingu įvaizdžiu. Jei dairotės būtent tokios dovanos darbuotojams, galite rinktis iš plataus džemperių, marškinėlių, marškinių, palaidinių asortimento. Įvaizdį gali papildyti kepuraitės su snapeliu, kaklajuostės.

Kita aksesuarų dalis – medvilniniai maišeliai, kelioniniai krepšiai, kuprinės. Tokios dovanos idealiai tinka tiems, kas dažnai vyksta į komandiruotes, viešai pristatinėja Jūsų įmonės gaminius ar paslaugas, bendrauja su potencialiais ir esamais klientais, partneriais. Šios patogumą užtikrinančios priemonės – pasirinkimas ir tiems, kurie tiesiog kasdien nešiojasi daugybę darbo priemonių.

Komfortu, stilingu įvaizdžiu, reprezentacija, saugumu padeda pasirūpinti ir atšvaitai, skėčiai. Šie aksesuarai taip pat skiriasi dydžiu, dizainu, tad galite parinkti tinkančių visiems darbuotojams.

Madingos gertuvės ir puodeliai

Daug laiko darbe praleidžiantiems ir vertinantiems sveiką gyvenseną siūloma padovanoti stilingų gertuvių, puodelių. Tokios dovanos darbuotojams – taip pat labai populiarios, mielai įteikiamos bet kuria proga. „Logobalt“ puodelių ir gertuvių pasiūla pasižymi ypatinga įvairove. Skiriasi tiek šių priemonių gamybos medžiagos, tiek funkcionalumas. Tačiau kad ir kokią talpą pasirinktumėte, galite būti tikri dėl puodelio ar gertuvės patogumo, saugumo.

Šiuolaikiški, praktiški prietaisai ir įrankiai

Šio tipo dovanos – mažiau įprastos, tačiau pastebime augančią jų paklausą. Tokiai kategorijai galima priskirti:

 • USB adapterius,
 • nešiojamas garso kolonėles,
 • belaidžius mobiliųjų įrenginių kroviklius,
 • įrankių komplektus;
 • USB atmintines.

Tokios dovanos pradžiugins kiekvieną šiuolaikišką, technologijomis besidomintį, naujovėms imlų darbuotoją. Įteikę šiuolaikišką prietaisą, pasirūpinsite ir reprezentacija, ir galimybe atlikti darbus patogiau, efektyviau.

Kalėdinė atributika, suvenyrai ir kita

Šventiniu laikotarpiu dovanos darbuotojams paprastai atspindi progos ypatumus. Tam puikiai tinka:

 • Advento kalendoriai,
 • saldumynai,
 • angelų statulėlės,
 • vazos ir dubenėliai,
 • gertuvės, puodeliai,
 • aprangos detalės (pirštinės, kepurės ir kt.),
 • namų kvepalai,
 • žvakės, žvakidės ir kiti aksesuarai.

Rinktis galite ir solidžius, ir žaismingus gaminius. Apsispręsti galite atsižvelgę į bendriausius komandos poreikius, pomėgius, darbo vietos interjerą.

Priklausomai nuo progos, kuria sveikinsite darbuotojus, jų ir įmonės poreikių, komunikacijos tikslų, verslo specifikos ir kitų veiksnių, rinktis galite ir įvairias kitas dovanas, puoštas jūsų komandos logotipu, šūkiu ar tiesiog padėka, palinkėjimu. Pasikonsultavimui dėl jų pasirinkimo, užsakymo, logotipo spaudos rašykite mums el. paštu, skambinkite ar tiesiog užpildykite užklausos formą. Mielai pasirūpinsime, kad dovanos darbuotojams būtų nepamirštamos ir pateisintų visus lūkesčius.