Kaip išrinkti šiuolaikišką ir išmanią verslo dovaną?

Išmanieji įrenginiai – neatsiejama daugelio kasdienybės dalis. Vieniems tai tik darbo įrankis, kitiems – nepamainomas gyvenimo palydovas. Galbūt jūsų kolega, darbuotojas ar partneris, netrukus švęsiantis savo gimtadienį, yra vienas iš jų? Tuomet tikriausiai jau ieškote originalios verslo dovanos, kuri jį nudžiugintų. Taigi, štai keletas idėjų, galinčių praversti.

Susipažinkite su asortimentu

Logobalt.lt asortimente netrūksta priemonių, tinkančių išmaniųjų įrenginių mėgėjams. Jos gali būti naudingos tiek biure, tiek namuose ar netgi keliaujant:

  • Ausinės. Tai universali ir praktiška dovana. Jas galima jungti tiek prie kompiuterio, tiek prie išmaniojo telefono. Jei žinote, kad muzika padeda jūsų kolegai, darbuotojui ar partneriui susikaupti, tuomet kodėl nepasirinkus būtent ausinių?
  • Adapteriai. Ši priemonė suteikia galimybę greitai ir paprastai įkrauti savo išmanųjį įrenginį net ir keliaujant automobiliu. Be to, vienas adapteris dažniausiai turi net keletą USB lizdų.
  • Belaidis įkroviklis. Jis turėtų patikti visiems, ieškantiems modernios ir originalios verslo dovanos. Išskirtinis dizainas leidžia šią priemonę lengvai pritaikyti tiek darbo aplinkoje, tiek namuose. Taigi, jei kolega nuolat skundžiasi išsikrovusiu telefonu, galbūt pats metas jam padovanoti belaidį kroviklį?
  • Garso kolonėlė. Plačiame prekių asortimente galima rasti tiek didesnių, tiek labai mažų tokio tipo priemonių. Visos garso kolonėlės turi bevielę „Bluetooth“ jungtį, veikiančią iki 10 m atstumu.
  • Išorinė baterija. Tai – nepamainomas keliautojų kompanionas, praverčiantis tuomet, kai išsikrauna telefonas ar kitas išmanusis įrenginys. Kai kurios baterijos turi ir bevielio įkrovimo funkciją.
  • USB atmintinės. Tokia dovana gali praversti daugeliui, o ypač tiems, kurie nuolat dirba kompiuteriu. Jei ieškote ne tik praktiškos, bet ir originalios verslo dovanos, rekomenduojama išbandyti rašiklius su integruotomis USB atmintinėmis.

Įvertinus kolegos, darbuotojo ar partnerio pomėgius bei norus, labiausiai tinkančią priemonę išrinkti neturėtų būti sudėtinga. Vėliau galima pasirūpinti ir jos apipavidalinimu.

Individualizuokite dovaną

Vienas iš paprasčiausių būdų, padedančių pasirinktą priemonę paversti unikalia, yra spauda. Tiek ausines, tiek adapterius ar garso kolonėles galima papuošti logotipu, šūkiu ar kitu pasirinktu užrašu, pavyzdžiui, vardu. Tokios dekoracijos suteikia dovanai individualumo, padeda parodyti išskirtinį dėmesį ir gali prisidėti prie įmonės žinomumo didinimo.

Nudžiuginkite išmaniųjų įrenginių mėgėją gimtadienio ar kita proga. Logobalt.lt rasite didelį belaidžių įkroviklių, adapterių, ausinių ir kitų priemonių pasirinkimą. Originalios verslo dovanos, dekoruotos įmonės logotipu, šūkiu ar pasirinktu užrašu – kelias ne tik į darbuotojų, kolegų ar partnerių širdį, bet ir į didesnį įmonės žinomumą.