10 dovanų idėjų artėjančiai vasarai

Artėjanti vasara yra puikus metas kiekvienai įmonei nudžiuginti savo partnerius, klientus ir darbuotojus. Praktiškos ir originalios verslo dovanos ne tik sustiprins ryšį su žmonėmis, bet ir reprezentuos įmonę. Labai svarbu pasirinkti tinkamus daiktus, kurie atspindėtų jūsų įmonę ir būtų išties naudingi šiltuoju metų laiku. Pateikiame 10 tokių verslo dovanų idėjų.

1. Gertuvė

Sandari ir išskirtinė gertuvė – dovana, kuri pravers tiek vasarą, tiek kitais metų laikais. Ji tikrai padės nepamiršti vartoti vandens karštą dieną. Gertuvės gali būti pagamintos iš stiklo, plastiko ar nerūdijančio plieno. Pastarieji indai turi dvigubą sienelę, dėl kurios gėrimas lieka šaltu iki 48, o karštu – iki 12 valandų.

2. Kepuraitė

Dar viena originalios verslo dovanos idėja artėjančiai vasarai – įmonę reprezentuojanti kepuraitė. Vasaros metu tai gali būti nepamainomas aksesuaras, kuris ne tik padės apsisaugoti nuo saulės, bet ir puikiai papildys pasirinktą stilių. Pasirinktos spalvos kepuraitė su įmonės logotipu – išskirtinė ir praktiška dovana, kuri tiks ir patiks daugeliui.

3. Marškinėliai

Tai – taip pat puikus pasirinkimas vasariškai verslo dovanai. Renkantis šį drabužį labai svarbu, kad jis būtų kokybiškas ir ilgaamžis. Šiuo atžvilgiu medvilniniai marškinėliai bus puikus pasirinkimas. Jie padeda neperkaisti karštomis vasaros dienomis, leidžia odai kvėpuoti. Tokie marškinėliai patogūs ir lengvai prižiūrimi, o dekoravus juos įmonės logotipu jie taps ir puikia reklamos priemone.

4. Rankšluostis

Vasarą, kuomet visi keliauja prie jūros ar ežero, kiekvienam pravers kokybiškas rankšluostis. Jį, kaip ir kitas dovanas, taip pat galima dekoruoti įmonės logotipu ar šūkiu – tai gaminiui suteiks savitumo. Priklausomai nuo dizaino, rankšluostis gali būti nuostabi dovana tiek verslo partneriams, tiek įmonės klientams ir darbuotojams.

5. Skėtis

Ieškantiems originalios verslo dovanos gali tikti ir išskirtinio dizaino skėtis. Lietus gana dažnas vasaros palydovas, todėl toks daiktas tikrai pravers visiems. Jei norote ypatingo gaminio, atidžiai apgalvokite skėčio medžiagos raštą, daikto formą, dydį, išskleidimo būdą (pavyzdžiui, kai kurie skėčiai pritaikyti vairuojantiems).

6. Kelioninis krepšys

Krepšys ar kuprinė ypač pravers daug keliaujantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms. Išskirtinė, reprezentatyvi ir laikantis griežtų kokybės reikalavimų pasiūta kuprinė atkreips daugelio dėmesį, nepastebimai, bet efektyviai didins žinomumą.

7. Medžiaginis maišelis

Įmonės, ypač vertinančios tvarumą ir ekologiją, verslo dovanoms gali rinktis iš medvilnės arba poliesterio pasiūtus daugkartinius maišelius. Toks maišelis labai tiks kaip priedas kitoms dovanoms sudėti. Sparčiai populiarėjant tvariam vartojimui, žmonės vis labiau vertina tokius sprendimus. Daugkartiniai maišeliai, dekoruoti įmonės logotipu, pravers tiek ruošiantis į iškylą, tiek tiesiog einant apsipirkti.

8. Pledas

Jis labai pravers vėsiais vasaros vakarais ar susiruošus į iškylą gamtoje. Tai puiki originalios verslo dovanos idėja, kuri neabejotinai sukels šiltas emocijas. Dovanodami šiltą ir jaukų pledą tarsi pademonstruosite rūpestingumą, atidumą partneriams, klientams ar darbuotojams.

9. Daugiafunkcis kišeninis peiliukas

Daugiafunkcinis kišeninis peiliukas – tai dovana, kuri ypač tiks ir patiks vyrams. Dekoravus jį įmonės logotipu, peiliukas taps išskirtiniu daiktu, praversiančiu vasariškoje iškyloje.

10. Išorinė baterija

Šiais laikais, kuomet telefonas yra neatsiejama kasdienybės dalis, puikus pasirinkimas – padovanoti išorinę bateriją. Ji ypač pravers atostogaujant, kai nėra galimybių kitaip įkrauti išmanų įrenginį.

Visos šios idėjos turėtų padėti išsirinkti pačią tinkamiausią dovaną, kuri nuolatos lydėtų jūsų partnerius, klientus ar darbuotojus. Poreikius atitinkančios, stilingos ir praktiškos, originalios verslo dovanos ne tik nudžiugins juos, bet ir bus išties mielai naudojamos. Tad negailėkite pasirinkimui ir personalizavimui laiko – pastangos tikrai bus pastebėtos.