5 patarimai besirenkantiems kepuraites

Įmonės išskirtinumas – vienas iš svarbiausių jos bruožų. Tai ne tik padeda pritraukti naujus, bet ir išlaikyti esamus klientus, didinti bendrovės žinomumą. Puikus pasirinkimas, padedantis sukurti įmonės išskirtinumą, suteikiantis jai savitumo, yra reprezentacinė atributika. Vienas iš originaliausių ir praktiškiausių jos variantų – kepurės su užrašais. Labai svarbu, kad tai būtų kokybiškas ir jūsų lūkesčius patenkinantis gaminys, todėl pateiksime 5 patarimus, padėsiančius išsirinkti tinkamiausias kepuraites.

1. Apsvarstykite savo biudžetą

Prieš renkantis kepuraites svarbu apgalvoti, kokio jų kiekio reikės ir kiek joms galėsite išleisti. Užsisakę daugiau nei 50 vienetų kepuraičių ne tik sutaupysite, bet ir galėsite jas plačiai panaudoti. Kepurės su užrašu tarnaus ir kaip įmonės reklama, ir kaip dovana įvairių konferencijų ar susitikimų metu. Visą reikiamą informaciją visada galite rasti mūsų svetainėje, kur lengvai išsirinksite jums tinkamiausią variantą.

2. Pasirinkite tinkamiausią kepurės modelį

Renkantis kepurės su užrašais modelį labai svarbu apsvarstyti tikslinę auditoriją, kurią norite pasiekti. Jei norite pasiekti daug potencialių klientų, kurių amžius nėra griežtai apibrėžtas, geriausias pasirinkimas yra sportinio stiliaus kepuraitės su išlenktu snapeliu. Jos – labai universalios ir tinka beveik prie visko. Be to, tokios kepurės pasižymi ir patogumu. Kitas labai populiarus ir jaunų žmonių ypač mėgstamas kepuraičių modelis yra plokščiu snapeliu. Taigi, jei jūsų tikslinę auditoriją sudaro jauni ir aktyvią veiklą mėgstantys žmonės, toks pasirinkimas puikiai tiks.

3. Atsakingai rinkitės spalvas

Tam, kad jūsų reprezentacinė atributika būtų tikrai gera, labai svarbu pasirinkti tinkamas spalvas. Kepurės su užrašais spalva turėtų tarsi atspindėti jūsų veiklą, vertybes. Taip pat labai svarbu, kad jos spalva derėtų su pasirinktu užrašu ar logotipu. Pavyzdžiui, jei ant kepuraitės spausdinsite savo įmonės logotipą, pasirinkite prie jo derančias spalvas. Jei logotipas yra ryškesnių spalvų, galima rinktis pastelinių, blankesnių spalvų kepuraitę. Jei įmonės ženklas vienspalvis ar neryškių spalvų, kepuraitė gali būti ryški. Taip pat galite rinktis ir skirtingas audinio tekstūras.

4. Nuspręskite, kokio dydžio kepuraičių reikės

Prieš nuspręsdami, kokio dydžio kepuraičių reikės, atkreipkite dėmesį į tai, kam konkrečiai jas dovanosite. Jei jūsų tikslas pasiekti suaugusius žmones, rinkitės didesnes, bet reguliuojamas kepuraites, kurios tiks tiek vyrams, tiek moterims. Jei jūsų tikslinė auditorija yra vaikai, tinkamas pasirinkimas bus mažesnės kepurės su užrašais.

5. Pasirinkite norimą užrašą

Svarbu apgalvoti, koks užrašas ar logotipas bus naudojamas ir kokioje vietoje jis atrodys geriausiai. Galbūt norite, kad tai būtų įmonės logotipas, o galbūt geriau tiks šūkis? Apgalvokite tai ir pasirinkite, ko labiau norite. Logotipo ar užrašo spaudiniui, siuviniui tinka ne tik kepuraitės priekis, bet ir jos šonas, galinė dalis ar net snapelis. Neįprastas pasirinkimas suteiks jūsų atributikai dar daugiau originalumo, savitumo, atkreips dėmesį.

Taigi, jei nusprendėte, kad įmonei reikia universalios, praktiškos ir stilingos reprezentacinės atributikos, puikus pasirinkimas bus kepurės su užrašais. Tai – ne tik ilgaamžė ir išskirtinė dovana partneriams ar darbuotojams, bet ir priemonė, didinanti įmonės žinomumą.