7 idėjos, kur ant marškinėlių dėti logotipą

Marškinėliai su logotipu – paprasta, tačiau efektyvi ir praktiška reprezentacijos priemonė. Juk marškinėlius patogu dėvėti kasdien, be to, juos galima pritaikyti skirtingoms progoms. Jei norite, kad toks drabužis paliktų didesnį įspūdį, skirkite dėmesio savo logotipo ar užrašo vietai. Pateikiame 7 idėjas, padėsiančias paversti marškinėlius originaliais ir itin stilingais.

1. Ant rankovių

Šiuo atveju logotipas su užrašu tvirtinamas ant abiejų marškinėlių rankovių krašto. Toks variantas tinka ir moteriškiems, ir vyriškiems marškinėliams.

2. Ant apykaklės

Marškinėliai su logotipu ant apykaklės – populiari sportinio ir klasikinio stiliaus drabužių tendencija. Logotipas ne tik padeda sukurti išskirtinį marškinėlių dizainą, bet taip pat yra puikiai matomas.

3. Didelis logotipas priekyje

Didelis įmonės logotipas puikiai tiks tiems, kurie nebijo išsiskirti iš minios. Priekinėje marškinėlių dalyje esantis spaudinys yra puikiai matomas net iš tolo. Itin paveikus rezultatas pasiekiamas, jei pasirenkamas didelis logotipo ar užrašo formatas.

4. Logotipas, padalintas į dvi dalis

Tokią idėją galima realizuoti keliais būdais: logotipą lygiuojant horizontaliai arba vertikaliai. Šiuo atveju dalis logotipo (ar užrašo) atspausdinama priekinėje, dalis – nugarinėje drabužio dalyje. Toks variantas neabejotinai atkreipia dėmesį, yra žaismingas, originalus.

5. Spaudinys ant marškinėlių kišenėlės

Ant išorinės drabužio kišenėlės esantis logotipas taip pat suteikia įvaizdžiui žaismingumo, šiuolaikiškumo. Tokie marškinėliai su logotipu gali itin tikti mėgstantiems modernius dizaino sprendimus, individualumą, minimalizmą. Jei norite dar daugiau originalumo, spaudinį komponuokite taip, kad virš kišenėlės kyšotų tik didesnė jo dalis.

6. Užrašas ar logotipas per visą rankovės ilgį

Tai – savitas variantas, puikiai tinkantis, jei norite atspausdinti ilgesnę frazę ar pailgą logotipą. Toks dizainas – itin gera mintis, jei ruošiatės užsakyti ilgarankovius marškinėlius. Tačiau idėją galite pritaikyti ir trumparankoviam drabužiui – viskas priklauso nuo spaudinio dydžio.

7. Ant peties

Šis variantas itin tinkamas, jei renkatės trumparankovius sportinio modelio marškinėlius. Spaudinys gali būti lygiuojamas ir vertikaliai, ir horizontaliai.

Keli patarimai, kaip pasirinkti marškinėlių modelį

Marškinėlių patrauklumas priklauso ne tik nuo to, kur ir kaip juos puošia spaudinys. Geriausią įspūdį padeda pasiekti stilingi, tinkamo modelio marškinėliai su logotipu. Pateikiame kelis aspektus, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį.

  • Logotipas. Neskubėkite rinktis logotipo dizaino ir vietos. Išsirinkite ne vieną kūrybišką kompoziciją, palyginkite jas, įvertinkite, kaip jos atrodo vizualiai. Taip išsirinksite geriausiai tinkantį variantą.
  • Stilius. Klasikinio stiliaus marškinėliai – universalūs, lengviausiai pritaikomi prie kitų aprangos dalių. Jei norite įspūdį išlaikyti, spausdinkite nedidelį, vienspalvį logotipą ar užrašą. Jei tikslinė marškinėlių auditorija – jauna, kūrybiška, rinktis galite ir drąsesnius dizaino sprendimus.
  • Spalvos. Jos privalo derėti tarpusavyje. Įvertinkite, ar marškinėlių spalva neužgoš logotipo spalvų, ar jis gerai matysis. Daug spalvų paverčia drabužius lengviau pastebimais, tačiau tokie marškinėliai su logotipu tinka ne visiems. Jei dvejojate dėl spalvų, rinkitės neutralias, pastelines, juodos, pilkos ir baltos derinį.
  • Dydis. Kad ir kokie vizualiai patrauklūs būtų marškinėliai, jie nebus mielai dėvimi, jei netiks dėl dydžio. Jei užsakote drabužius savo darbuotojams, kolegoms, kitokiai pažįstamų žmonių grupei, paprašykite jų nurodyti, kokio dydžio drabužius dažniausiai dėvi. Jei žmonių negalite pažinoti, užsakykite skirtingų dydžių marškinėlių.

Gerai apgalvotas marškinėlių modelis, spalvos, spaudinio dizainas ir vieta – tai, kas padės užtikrinti reprezentacijos sėkmę. Rinkdamiesi iš čia pateiktų idėjų galite išvengti klaidų ir patrauklią kompoziciją susikurti lengviau. Jei vis dėlto kyla dvejonių dėl modelio ar spalvos, visuomet galite pasitarti su „Logobalt“ komanda – tiesiog susisiekite Jums patogiu būdu.