Originalios dovanos – galimybė parodyti išskirtinį dėmesį

Dovanos parinkimas kolegoms, klientams ar verslo partneriams – nemenkas iššūkis. Galbūt dėl to daugelis pasirenka gana banalias, nepraktiškas dovanas. Vis dėlto jos negali perteikti nuoširdumo, rūpestingumo. Originalios verslo dovanos – sprendimas, kuris tikrai palieka įspūdį. Pateikiame kelias tokių išskirtinių dovanų idėjas.

 

Technologijos – šiuolaikiškiems žmonėms

Moderniais technologiniais sprendimais džiuginančios verslo dovanos naudingos kiekvienam šiuolaikiškam žmogui. Puikūs pavyzdžiai – belaidžiai išmaniųjų telefonų krovikliai arba išskirtinio dizaino USB atmintinės, leidžiančios dirbti ar keliauti patogiau.

 

Saldainiai su asmenine žinute

Saldainiai – tai tradicinė dovana, tinkama kiekvienai progai. Jei norite jai suteikti savitumo, originalumo, papuoškite dėžutę ar pačių saldainių pakuotę ne tik logotipu, bet ir nuotaikingu užrašu, palinkėjimu.

 

Tiems, kurie svajoja apie atsipalaidavimą

Atpalaiduoti padedančios originalios verslo dovanos šiandien ypač populiarios moderniose įmonėse, kuriose darbuotojų gerovei skiriamas ypatingas dėmesys. Tačiau tokią idėją lengva pritaikyti ir norint pasveikinti verslo partnerį ar svarbų klientą. Vienas tokių praktiškų variantų – stresui sumažinti naudojami minkšti kamuoliukai. Juos galite pasirinkti įvertinę tiek spalvą, tiek dydį ar formą. Ant tokių priemonių rekomenduojame spausdinti ne tik įmonės logotipą ar šūkį, bet ir reikšmingą citatą, aforizmą.

 

Išskirtinio dizaino vaza

Tokia dovana gali papuošti tiek biurą, tiek namus. „Logobalt“ galite įsigyti solidaus, skoningo, išskirtinio dizaino vazų, tinkamų tiek gėlėms pamerkti, tiek vaišėms ar smulkioms dekoracijoms sudėti.

 

Užrašų knygutės ir rašikliai

Tokios dovanos taip pat gali būti lengvai paverstos originaliomis, savitomis. Tiesiog pasirinkite išskirtinį, itin patogų, funkcionalų dizainą, ryškesnę spalvą. Jei dairotės būtent tokios originalios verslo dovanos, ant jos spausdinkite adresato vardą, pavardę, parinkite individualų palinkėjimą.

 

Cigarų dėklas

Tokia dovana pradžiugins įvaizdžiu besirūpinantį, solidų rūkorių. Ypatingumo jai suteikia ne tik pati funkcija, bet ir gamybos medžiaga, dizainas – pavyzdžiui, dėklas gali būti pagamintas iš natūralios ėriukų odos, papildytas metaliniu atidarytuvu.

 

Smėlio laikrodis

Smėlio laikrodis – itin skoninga, subtili stalo puošmena. Savitumo jai suteikia dizainas – vietoje smėlio smilčių žemyn byra įmagnetinto metalo skeveldros, suformuojančios unikalią, meno kūrinį primenančią kompoziciją.

 

Atidarytuvas

Metaliniai subtilaus dizaino atidarytuvai puikiai tinka naudoti kaip stalo puošmena. Logotipą ar užrašą galite graviruoti tokios dovanos apačioje.

 

Originalios verslo dovanos neabejotinai padės maloniai nustebinti adresatą, parodyti jam išskirtinį, individualų dėmesį. Parinkę tokį daiktą, kuris bus mielai naudojamas, atitiks konkretaus žmogaus poreikius, galite ir pasirūpinti efektyvia reprezentacija – juk logotipas visuomet apie jus primins. Todėl skirti dėmesio dovanos parinkimui ir drąsiai dovanoti originalią, skoningą dovaną – išties verta.