Ekologija ir reprezentacija – suderinama

Vis didėjantis ekologijos populiarumas skatina verslo įmones derintis prie klientų poreikių ir veikloje naudoti mažiau aplinkai kenksmingų medžiagų. Jei jūsų tikslas – ir reprezentuoti įmonę, ir nenutolti nuo tvaraus vartojimo principų, rinkitės ekologiškus sprendimus. Jie padės išvengti nebūtinų išlaidų ir įtvirtins jūsų kaip ekologiją skatinančios įmonės vardą. Reprezentaciją ir tvarų vartojimą lengvai suderinsite pasirinkę tinkamas priemones ir apgalvodami jų pateikimą.

Rinkitės gamtos išteklius tausojantį sprendimą

Norėdami sužavėti ekologijai neabejingus verslo partnerius ar klientus, rinkitės dovanas, pagamintas iš ekologiškų, lengvai suyrančių medžiagų. Puikus pasirinkimas – ir daugkartinio naudojimo daiktai. Tokiomis dovanomis galėtų būti iš perdirbto popieriaus pagamintos ar kamštine medžiaga dengtos užrašų knygutės, iš savaime suyrančių medžiagų pagaminti tušinukai ar ilgaamžės gertuvės.

Stiklinės ir metalinės gertuvės

Stiklinė gertuvė, dekoruota jūsų įmonės logotipu, ne tik puikiai reprezentuos įmonę, bet ir skatins tvarų vartojimą. Ją galima naudoti tiek vandeniui, tiek kitiems gėrimams, todėl nebereikės naudoti plastikinių buteliukų, kurie labai teršia aplinką. Taip pat verta paminėti ir metalines gertuves, kurios itin gerai išlaiko ir karštų, ir šaltų gėrimų temperatūrą. Tai puiki priemonė, padėsianti mažinti vienkartinių puodelių naudojimą visiems – nuo darbuotojų iki verslo partnerių.

Užrašų knygutės, pagamintos iš perdirbto popieriaus

Užrašų knygutės yra praktiška ir universali dovana. Tinkamiausias variantas, padėsiantis išvengti plastiko naudojimo – iš perdirbto popieriaus pagamintos, kamštine medžiaga dengtos knygutės. Natūralių spalvų knygutė puikiai derės prie įvairiausių daiktų. Dekoravus ją įmonės logotipu, tokia dovana taps reprezentatyvia, atspindinčia jūsų rūpestį gamta.

Aplinką tausojantys tušinukai

Iš savaime suyrančių, organinių ir perdirbtų medžiagų pagaminti tušinukai su įmonės logotipu neteršia aplinkos ir yra išties išskirtiniai. Pakeitus tokių tušinukų šerdį, juos galima naudoti daugybę kartų.

Apgalvokite norimą produktų kiekį

Prieš perkant verslo dovanas labai svarbu nuspręsti, kokio tikslaus jų kiekio reikės. Taip išvengsite nebūtinų išlaidų. Be to, nenaudojami daiktai, nesvarbu, ar tai ekologiškos užrašų knygutės, ar ilgaamžės gertuvės, užima daug vietos.

Tinkamas įpakavimas – labai svarbu

Norėdami išvengti plastikinių maišelių, kurie ilgai nesuyra ir teršia aplinką, rinkitės daugkartinius medžiaginius maišelius. Jūsų įmonės logotipu dekoruotas medvilninis maišelis puikiai tiks dovanos įpakavimui, o vėliau jį bus galima naudoti kitoms reikmėms.

Ekologija ir įmonės reprezentacija šiandien – išties lengvai suderinami dalykai. Svarbiausia prieš renkantis reprezentacines dovanas gerai apgalvoti, kokios ir kaip pateiktos jos bus. Logobalt.lt komanda rūpinasi plačiu asortimentu, tad ekologijos ir reprezentatyvumo poreikius lengvai atitiks ir gertuvės, ir užrašų knygutės ar tušinukai.

Dvejojate dėl pasirinkimo ar norite sužinoti daugiau apie konkrečias prekes? Susisiekite – operatyviai patarsime ir padėsime atrasti visus poreikius atitinkančias verslo dovanas.