Kaip išsirinkti rankšluostį verslo dovanai?

Šiais laikais verslo dovanų pasirinkimas išties didžiulis: nuo pačių praktiškiausių iki itin originalių. Jei ieškote priemonės, kurioje derėtų abi šios savybės, jums turėtų patikti rankšluosčiai su logotipu. Jų yra išties įvairių, taigi, kad išsirinkti būtų paprasčiau, pateikiame keletą naudingų patarimų.

Atkreipkite dėmesį į sudėtį

Vienas iš pirmųjų aspektų, kurį derėtų įvertinti renkantis rankšluostį verslo dovanai – jo sudėtis. Kiekviena medžiaga pasižymi skirtingomis savybėmis, lemiančiomis priemonės komfortą ir funkcionalumą. Dažniausiai rankšluosčiai gaminami iš:

  • Medvilnės. Tai puikus pasirinkimas vertinantiems natūralumą ir ieškantiems dovanos, kuri rastų vietą kiekvienuose namuose. Ši medžiaga gerai sugeria drėgmę, tačiau svarbiausia atkreipti dėmesį į jos tankį – nuo to dažniausiai priklauso rankšluosčio džiūvimo laikas.
  • Poliesterio. Pastarieji taip pat gerai sugeria drėgmę ir pasižymi patvarumu. Tokio tipo rankšluosčiai su logotipu labai praverčia poilsiaujant prie jūros, ežero ar baseino.
  • Mikropluošto. Rankšluosčiai, pasiūti iš tokio audinio, pasižymi minkštumu, tvirtumu ir itin gerai sugeria drėgmę. Be to, jie greitai džiūsta, o spalva neišblunka net ir po daugelio skalbimų. Mikropluoštiniai rankšluosčiai neužima daug vietos, todėl juos lengva sutalpinti sportiniame krepšyje ar kuprinėje.

Atsižvelgiant į tai, kam bus skirta dovana, paprasta išsirinkti norimą rankšluosčio sudėtį.

Atsižvelkite į priemonės dydį

Patogumas – tai, ką vertina daugelis, todėl prieš užsisakant norimus produktus, rekomenduojama apgalvoti norimą jų dydį. Populiariausi matmenys yra šie:

  • 50 ir 80 cm,
  • 70 ir 140 cm,
  • 100 ir 150 cm.

Mažiausi rankšluosčiai su logotipu labiausiai tinka aktyvaus laisvalaikio mėgėjams, nes juos patogu nešiotis su savimi. Didesnių matmenų produktai praverčia namuose arba susiruošus į išvyką prie vandens.

Eksperimentuokite su spalvomis

Tam, kad dovana būtų ne tik praktiška, bet ir originali, patariama atsižvelgti į jos spalvą. Jei rankšluostį planuojate įteikti verslo partneriams, verta apsvarstyti tokias spalvas kaip tamsiai mėlyna, žalia, pilka ar balta. Žinoma, jei gerai juos pažįstate, galite drąsiai rinktis ir ryškesnius atspalvius: raudonus, geltonus, oranžinius ir pan. Išskirtinumo rankšluosčiui suteikia ir priderintas įmonės logotipas ar šūkis, kuris visuomet primins apie jus.

Verslo dovanos padeda megzti artimesnius tarpusavio ryšius su partneriais, klientais ir darbuotojais, be to, tai puiki reprezentacinė priemonė. Jei norite tuo pasinaudoti – rankšluosčiai su logotipu ir kitos „Logobalt“ asortimente esančios priemonės yra tai, ko reikia. Jei turite klausimų, pateikite užklausą jau dabar – padėsime priimti geriausią sprendimą.