Kaip pasiruošti sporto renginiui su kolegomis?

Įvairūs maratonai ir kiti sporto renginiai yra pakankamai populiarūs – dažnai tai netgi tampa įmonių tradicija. Tokios progos suteikia galimybę ne tik aktyviai praleisti laiką, bet megzti artimesnius ryšius kartu su kolegomis. Taigi, kaip pasiruošti tokiam sporto renginiui ir nelikti nepastebėtiems?

Tinkama apranga – labai svarbu

Tam, kad judėti būtų patogu, labai svarbu pasirūpinti tinkama apranga. Vienas iš geriausių pasirinkimų yra medvilniniai marškinėliai ir šiltesni bliuzonai, kurių dažniausiai prireikia, kai varžybos vyksta lauke. Norintiems sukurti išskirtinį įmonės įvaizdį gali praversti spauda ant džemperių ar kitų pasirinktų drabužių. Tai vienas iš paprasčiausių būdų juos papuošti savo įmonės logotipu arba motyvuojančiu šūkiu. Juk su tokia apranga siekti bendro tikslo dar smagiau!

Jei rungtynės planuojamos karštą vasaros dieną, rekomenduojama pasirūpinti ir sportinėmis kepurėlėmis, kurios padeda apsisaugoti nuo alinančių saulės spindulių. Norimą jų spalvą galima priderinti prie pasirinktų marškinėlių ar džemperių.

Pakankamos vandens atsargos

Intensyvi fizinė veikla skatina prakaitavimą, todėl natūralu, kad iš organizmo pasišalina daug skysčių. Jei norite jaustis puikiai viso renginio metu, patariama pasirūpinti vandens atsargomis. Tokiais atvejais patogiausia naudoti gertuves, kurias visada galite laikyti šalia savęs. Tie, kurie siekia šioms priemonėms suteikti daugiau išskirtinumo, jas papuošia ir įmonės logotipu. Taigi, spauda ant džemperių ir kitų drabužių – ne vienintelis pasirinkimas.

Atsižvelgdami į savo komandos poreikius galite įsigyti plastikinių, stiklinių ar net metalinių gertuvių, kurios gerai išlaiko norimą vandens ar kitų gėrimų temperatūrą. Itin gražiai atrodo, kai tokių priemonių spalva derinama su apranga ar kitais aksesuarais.

Nepamirkite rankšluosčio

Dar viena priemonė, kuria verta pasirūpinti ruošiantis sporto renginiui kartu su kolegomis – rankšluosčiai. Šiuo atveju patariama išbandyti lengvus, iš poliesterio pagamintus produktus, gerai sugeriančius prakaitą. Be to, tokie

rankšluosčiai yra pakankamai nedideli, todėl juos lengva sutalpinti kuprinėje arba sportiniame krepšyje. Dar vienas privalumas – juos taip pat galite dekoruoti savo įmonės šūkiu ar logotipu. Šiuolaikinė spauda ant džemperių ar kitų priemonių leidžia išpildyti įvairius norus.

Svarstote apie galimybę dalyvauti sporto renginyje kartu su savo kolegomis ar darbuotojais? Tuomet šie patarimai jums gali labai praversti. Drąsiai jais pasinaudokite ir sukurkite šaunų komandos įvaizdį. Visus produktus galite rasti „Logobalt“ kataloguose. Jei norite užsisakyti didesnį jų kiekį, tiesiog pateikite užklausą – atsakysime į jums rūpimus klausimus ir pasiūlysime geriausią variantą.