Kam reikalingos verslo dovanos? 4 jų privalumai

Verslo dovanosVerslo dovana – tai vienas efektyviausių reklamos įrankių. Laikui bėgant įprastos marketingo strategijos tampa nebe tokios įtraukiančios kaip anksčiau, kadangi naujosios kartos atstovai jau pradeda priiminėti kitokius pirkimo sprendimus. Mokslinių tyrimų duomenimis, tūkstantmečio karta laiko tradicinę mediją neįdomiu reklamos kanalu, o net 8 iš 10 jos atstovų verslo dovanas saugo daugiau nei metus. 88 % jų tokie suvenyrai palieka teigiamą įspūdį apie prekių ženklą.

Kodėl šios dovanos reikalingos?

Nesvarbu, ar dovanos taps dalimi jūsų marketingo strategijos, ar jos bus vienintelė reklamos plano dalis, sėkmė – tikrai lengvai pasiekiama. Naujausių apklausų ir tyrimų duomenimis, sujungus abi šias sritis, jūsų reklaminių kampanijų efektyvumas išauga 44 %. Daugelis tokio pobūdžio tyrimų atskleidė, kad pirkėjai labiau linkę pirkti iš paslaugas teikiančių įmonių, kurias žino ir kuriomis pasitiki – net tada, kai šių kainos yra kur kas didesnės už konkurentų.

Verslo dovanos gali būti puikiai apibūdinamos šiais skaičiais:

  • 83 % vartotojų sako, kad jiems patinka gauti verslo dovanas, slepiančias reklaminę žinutę.
  • 48 % žmonės norėtų verslo dovanas gauti dažniau.
  • 38 % teigia, kad šios dovanos veikia kaip nuolatinis priminimas apie prekių ženklą.

Atsižvelgiant į apklausų rezultatus, tyrėjai teigia, kad tokie nemokamai dalinami aksesuarai didelėms žmonių grupėms veikia kur kas efektyviau lyginant juos su dideliais reklaminės informacijos kiekiais, ir, be kita ko, perduoda kur kas tikslesnę žinutę.

Pagrindiniai privalumai

Suprasti verslo dovanų naudą ir efektyvumą geriausiai gali padėti aiškus jų įvardinimas ir paaiškinimas. Dėl to Logobalt.lt komanda pateikia keletą jų. Pagrindinės priežastys, kodėl verslo dovanos – gera investicija:

  • Prekės ženklo matomumas.
  • Efektyvus, tačiau nebrangus reklamos sprendimas.
  • Ilgesnis jūsų verslo reklamos gyvavimo laikas.
  • Didesnis pirkėjų lojalumas.

Nesvarbu, ar tai marškinėliai su logotipu, gertuvė, kelioninis krepšys, puodelis ar bet kuris kitas aukštos kokybės aksesuaras, šį daiktą jūsų pirkėjai naudos kiekvieną dieną, mėnesį ar net ištisus metus. Jokia kita reklama taip ilgai nebūna matoma be papildomų investicijų.

Faktas, kad praktiški daiktai, papuošti jūsų įmonės logotipu, kainuoja mažiau nei reklaminė kampanija televizijoje, radijuje ar reklaminiuose stenduose. Be to, net nenaudojami jie nuolat primena apie jūsų prekių ženklą – tereikia pažvelgti į ant daikto nupieštą logotipą.

Kaip jau minėjome, verslo dovanos, naudojamos kasdien, vartotojų namuose pasilieka ne keletą dienų, tačiau mėnesių ar net metų. Svarbus faktas: po kiek laiko daugelis dovanos gavėjų mėgsta atiduoti ir perduoti šiuos daiktus kitiems. Tai reiškia, kad jūsų reklaminė žinutė natūraliai pasieks dar didesnę auditoriją negu planavote iš pradžių.

Galiausiai šie praktiški ir naudingi aksesuarai lemia palankesnį, geresnį požiūrį į jūsų prekes ir verslą, o tai sustiprina ryšį su esamais ir būsimais pirkėjais. Tyrimai rodo, kad daugiau negu pusė, o tiksliau – 52 % žmonių, gavę dovaną iš verslo atstovų, sugrįžta ir tęsia bendradarbiavimą.

Nesvarbu, kokios verslo dovanos taps jūsų reklaminės kampanijos dalimi – bet kuriuo atveju, jos atsipirks dvigubai ar net trigubai. Ir ne tik pinigine išraiška. Gausite pasitikėjimą, lojalumą ir ilgalaikį bendradarbiavimą.