Verslo dovanos, įkvepiančios siekti užsibrėžtų tikslų

Kelioniniai krepšiai dovanųGeriausios verslo dovanos – tokios, kurios palengvina darbuotojų, verslo partnerių ir klientų gyvenimus, yra praktiškos ir stilingos. Be to, jos taip pat gali būti įkvepiančios, ypač turint omenyje, kad dabar prasidėjo Naujųjų metų pažadų įgyvendinimo etapas, kurio metu motyvacija neretai sparčiai mažėja. Jūsų dovanos – gertuvės, kelioniniai krepšiai, marškinėliai, elektroniniai prietaisai – gali tapti dar vertingesnėmis ir brangesnėmis. Jos gali padėti siekti užsibrėžtų tikslų, o dėl to sulauksite daug dėkingumo ir, neabejotinai, ilgalaikio bendradarbiavimo. Logobalt.lt komanda siūlo susipažinti su pasižadėjimų sau sąrašu ir būdais, kaip juos galima padėti išpildyti verslo dovavomis.

Tikslas tapti geresniu žmogumi

Tiems, kurie šiais metais užsibrėžė tikslą tapti geresniais žmonėmis, padėkite atsikratyti streso. Siekdami būti geresni, daugelis svarsto galimybę pakeisti aplinką ir užsiimti širdžiai miela veikla. Kūną, mintis ir elgesį valdantis stresas veikia negatyviai, todėl tai efektyviausi būdai iš jo išsilaisvinti ir pradėti „lipdyti“ save iš naujo. Jūsų verslas gali padėti dovanodamas klientams ir partneriams ypatingas dovanas. Tai gali būti:

  • Kelioniniai krepšiai.
  • Termo puodeliai.
  • Rankšluoščiai.
  • Antistresai.

Kelioninius krepšius klientai ir partneriai mielai panaudos išvykose su šeima ar draugais. Ergonomiškos, talpios kuprinės leis pasiimti būtiniausius daiktus į gamtą ar keliaujant į svečias šalis. Tokiose kelionėse pravers ir termo puodeliai, išlaikantys mėgstamų karštųjų gėrimų šilumą.

Rankšluoščiai pasitarnaus visiems jūsų verslo partneriams, kai šie nuspręs atostogas praleisti SPA centre. Galiausiai stresą padės sumažinti nuotaikingi, ergonomiški ir delne telpantys antistresai (antistresiniai kamuoliukai).

Verslo dovanos norintiems išlikti sportiškais

Tikslą pradėti sportuoti žmonės užsibrėžia ne tik dėl išvaizdos, tačiau ir dėl sveikatos bei bendros savijautos. Parodyti savo verslo partneriams ir klientams, kad jums rūpi jų sveikata, galite dovanodami:

  • Krepšius, medžiaginius maišelius.
  • Gertuves.
  • Rankšluoščius.
  • Marškinėlius.
  • Universalų dėklą.

Nors kelioniniai krepšiai labiau tinka išvykoms, juos bei medžiaginius maišelius galima naudoti ir sportinės aprangos laikymui. Skatinti sportuoti arba padėti palaikyti sportinį ritmą padės gertuvės, rankšluoščiai, marškinėliai. Universaliame dėkle jūsų partneriai ir klientai galės laikyti išmaniuosius telefonus ir sportuodami klausyti savo mėgstamiausio grojaraščio.

Atminkite, kad ant kiekvieno aksesuaro bus jūsų įmonės logotipas. Taigi, tai ne tik nauda partneriams, tačiau ir didelė bei efektyvi reklama jums.

Dovanos, pagerinančios darbo kokybę

Nereikia keisti darbo, jog pagerėtų darbo sąlygos ir jo efektyvumas. Įmonėje dirbančiai dideliai darbuotojų komandai pakanka suteikti sąlygas atskleisti visą potencialą ir sukurti bendradarbiauti skatinančią aplinką – tai viskas, ko reikia, kad darbuotojai jaustųsi patenkinti darbo kokybe.

Jūsų įmonė padėti jiems tai padaryti gali šiek tiek kitokio pobūdžio verslo dovanomis nei kelioniniai krepšiai, gertuvės ar rankšluoščiai. Šiam tikslui pasiekti dovanokite užrašines, užrašų lapelius, darbo knygas, rašiklius ir kitas kanceliarines prekes, kurios praverčia vykdant kasdienines darbo užduotis.

Nepamirškite ir technologinių aksesuarų. Tai USB atmintinės, adapteriai, belaidžio įkrovimo stotelės, garso kolonėlės, „power bank“ įrenginiai. Visos šios dovanos tiks tiek dideliam jūsų įmonės darbuotojų kolektyvui, tiek partneriams bei klientams.

Toks didelis ir platus Logobalt.lt verslo dovanų asortimentas užtikrins, jog rasite viską, ko ieškote. Verslo dovana – tai daugiau nei reklama. Ji gali įkvėpti, pakelti nuotaiką, sustiprinti tarpusavio ryšį ir pastūmėti siekti tikslų. Dovanokite ne daiktą, o emociją!