Prieš didžiąsias metų šventes pradžiuginkite kolegas

Didžiųjų metų švenčių laikotarpiu įprasta keistis dovanomis – ne tik su artimaisiais, bet ir su kolegomis. Ši tradicija padeda sukurti šventinę nuotaiką ir tuo pat metu skatina bendrystę. Visgi išrinkti dovanas savo darbuotojams ar bendradarbiams ne visada paprasta. Todėl pateikiame kelias dovanų idėjas, kurios tiks norintiems pradžiuginti ir šventine atributika, ir praktiškais daiktais.

Namų aksesuarai

Namų aksesuarai – kone praktiškiausios dovanos, kurios tikrai pravers kiekvieno kolegos namuose. Šių dovanų asortimentas šiandien ypač platus. Namų kvapų ir žvakidžių rinkinys, vazoniniai augalai su atvirute, akmenimis dekoruotas fontanėlis, serviravimo indas – išties įsimintinos dovanos darbuotojams. Jeigu mėgstate įteikti prasmingus suvenyrus, pagalvokite apie medinius ir keraminius angeliukus, kurie bus išties miela dovana Šv. Kalėdų proga.

Modernūs įrenginiai

Tobulėjančios technologijos leidžia dirbti kur kas patogiau. Kolegoms skirtos dovanos gali būti ne tik jaukios, bet ir išmanios. Praversti gali, pavyzdžiui, nešiojami energijos šaltiniai, bevieliai įkrovikliai, garso kolonėlės su įkraunama baterija. Tokios dovanos puikiai tiks inovacijomis besidomintiems, šiuolaikiškiems bendradarbiams.

Tradicija tapusios dovanos

Puodeliai – tai tradicija tapusios dovanos. Juos populiarumu jau vejasi ir gertuvės, termosiniai puodeliai. Tiek puodeliai, tiek gertuvės yra itin praktiški. Be to, tokie indai gali pasižymėti išskirtiniu dizainu. Pagalvokite apie graviravimo galimybes – tokios dovanos darbuotojams gali būti dekoruojamos ir įmonės logotipu ar šūkiu, ir asmeniniu palinkėjimu. Graviūra visada primins dovaną įteikusį žmogų.

Rūpestingumą galima išreikšti ir pasirinkus arbatos bei puodelių rinkinius, šaliką, kepurę. Pastarosios šaltuoju metų laiku ypač pravers. Dar viena dėmesingumą perteikianti dovana, nors kol kas ir netapusi tradicine – nešiojamiesiems kompiuteriams pritaikytos kuprinės.

Kitos idėjos

Jei komanda vertina aktyvų gyvenimo būdą, naujus potyrius, įspūdžius, galite įteikti ir kitokių dovanų. Galbūt ieškote kažko, kas galėtų suvienyti kolegas ir skatinti bendrauti ne darbo aplinkoje? Suorganizuokite jiems vakarėlį. Renginys su vedėju, linksmų užduočių estafetėmis neabejotinai paliks smagių prisiminimų. Įspūdžių bus dar daugiau, jei apdovanosite komandą marškinėliais ar džemperiais. Jei labiau vilioja mokymai, paruoškite edukacinę programą arba išvyką į lankytinas vietas. Jei dairotės dovanos darbuotojams, vertinantiems solidumą, puikiai tiks odiniai cigarų dėklai, darbo kalendorius arba domino žaidimas.

Šiandien darbuotojams ar kolegoms tinkamų dovanų asortimentas – išties platus. Norint išsirinkti tinkamiausią variantą svarbu žinoti adresatų lūkesčius, pomėgius, vertybes, turėti tam tikrą viziją. Logobalt.lt komanda atrenka prekes ir paslaugas taip, kad galėtumėte lengvai pasirūpinti skirtingais bendradarbių, darbuotojų poreikiais. Tad tiesiog išsirinkite reikiamas dovanas, jų kiekį, užsakykite graviravimą ar spaudą. Abejojate dėl pasirinkimo ar užsakymo, pristatymo sąlygų? Susisiekite – patarsime ir padėsime priimti Jums geriausiai tinkantį sprendimą.