Organizuojate įmonės vakarėlį? Pasirūpinkite smagia atributika

Šventiniu laikotarpiu didesnius ar mažesnius teminius renginius organizuoja didelė dalis įmonių. Jiems būtina tinkamai pasiruošti: pasirinkti reikiamas dekoracijas, pasirūpinti įranga ir kitokiais reikmenimis. Pateikiame kelias idėjas ir patarimus, kurie padės surengti įdomią, sklandžią, įsimintiną šventę.

Pirmiausia – vakarėlio tipas

Vakarėliai yra puiki vieta atsipalaiduoti. Vis dėlto vien sumanyti juos rengti – negana. Visų pirma verta apsispręsti dėl renginio tipo. Koks jis bus – formalus ar neformalus, o gal apjungiantis abiejų tipų savybes? Nuo to priklausys daugybė vakaro elementų: nuo dekoracijų, vietos iki muzikos.

Šiame etape taip pat svarbu nustatyti aprangos kodą. Jei nusprendėte rengti formalų vakarėlį, įspėkite apie tai dalyvius. Jei planuojate linksmą ir žaismingą vakarėlį, pasiūlykite darbuotojams apsivilkti jiems patogius drabužius, tokius kaip džemperiai su užrašu ar paprasti marškinėliai su įmonės logotipu. Juos renginio metu galite ir įteikti kaip dovaną.

Tinkamos dekoracijos

Be dekoracijų sunku būtų įsivaizduoti bet kokį vakarėlį. Tai – esminis elementas, kuris padeda kurti šventinę nuotaiką. Didžiųjų metų švenčių proga organizuojamam renginiui rinkitės spalvingas girliandas, puošnią eglutę, girliandines lemputes. Pravers ir  žvakės, angelų statulėlės, kitokia simbolinė atributika.

Dovanos darbuotojams

Kiekvienas vakarėlis ar renginys turėtų būti prasmingas. Pagalvokite apie įvairius žaidimus ir estafetes, kurių laimėtojai galėtų gauti smagių, naudingų prizų. Tokiomis dovanomis galėtų būti originalūs puodukai su šmaikščiomis darbuotojų veidų karikatūromis, suvenyrai su išgraviruotais prasmingais žodžiais arba džemperiai su užrašu – jie visada primintų apie įsimintinas vakarėlio akimirkas.

AV įranga

Vakarėliuose būtina patikima šviesos, garso, vaizdo įranga. Tinkamai pasiruošus galima organizuoti karaokės varžybas, koncertą, filmuko apie įmonę pristatymą ir panašiai. Jeigu esminiu vakarėlio dėmesio centru bus konkretus plotas patalpoje, įrenkite čia sceną.

Kiti atributai

Norėdami įamžinti vakarėlį, pasinaudokite šiuolaikinėmis priemonėmis. Itin verta rinktis interaktyvų fotografavimo įrenginį, paruošiantį momentines nuotraukas. Renginį taip pat verta ir filmuoti.

Nuotraukų kūrimo procesui galima rinktis ir reklaminius fonus. Ant tokios fotosienos verta spausdinti logotipus, teminį šūkį, vakarėlio pavadinimą ir panašiai. Itin reprezentatyvus variantas, tiksiantis net oficialiai įmonės paskyrai socialiniuose tinkluose – bendra darbuotojų nuotrauka. Vieningumą, šiuolaikiškumą gali perteikti vienodi marškinėliai ar džemperiai su užrašu.

Siekiant surengti smagų, sklandų renginį svarbu iš anksto apgalvoti visus svarbiausius aspektus. Prisiminkite seniau organizuotas šventes ir pagalvokite, ką galėtumėte pakeisti, patobulinti. Pasistenkite, kad vakarėlį primintų netikėtos nominacijos, žaidimai, prizai. Be to, leiskite prie organizavimo prisidėti patiems darbuotojams. Nepamirškite, kad šventė turi būti kupina džiaugsmo, o ne rūpesčių – tuomet, parengus planą, puikiais įspūdžiais pasirūpinti bus paprasta.