Užrašų knygutės – neprilygstamai praktiška ir universali dovana

Užrašų knygutės – ypatingai universali ir praktiška dovana. Vis dėlto jos pasirinkimui taip pat būtina skirti dėmesio. Juk knygelės kuriamos taip, kad atitiktų skirtingus poreikius. Tokie aspektai kaip patrauklus dizainas, viršelio tipas, storis – vos keli, kuriuos patariame apgalvoti tam, kad verslo dovana išties atliktų paskirtį.

Kodėl būtent užrašų knygutė?

Paprasta užrašų knygelė pasižymi išskirtinėmis savybėmis, dėl kurių tokia priemonė gali būti naudingesnė net už planšetinį kompiuterį. Knygelės nereikia įkrauti, ji yra nebrangi, lengva ir patogi nešioti kasdien. Tokia priemonė labiau skatina kūrybinį mąstymą, lengvai, greitai perteikti idėją skirtingais būdais – pavyzdžiui, ir raštu, ir schema ar piešiniu.

Užrašų knygelės puikiai tinka nepriklausomai nuo dovanos adresato amžiaus, lyties ar užimamų pareigų. Dėl to tai – universalus pasirinkimas norintiems pasveikinti kolegas, pasirūpinti reprezentatyvia darbo priemone ar tiesiog padidinti prekės ženklo žinomumą.

Keli patarimai, kaip pasirinkti tinkamiausią knygelę

Užrašų knygutės šiandien skiriasi daugybe aspektų – nuo spalvos iki gamybos medžiagų. Jei norite išsirinkti tinkančią geriausiai, taigi – ir naudojamą dažnai, noriai, – vertėtų atkreipti dėmesį į tokias esmines knygelės savybes:

  • Dydį. Knygelės dydis turėtų priklausyti nuo jos naudojimo dažnumo ir kaupiamos informacijos kiekio. Trumpoms frazėms ar mintims užrašyti turėtų užtekti mažos kišeninės knygelės. Jeigu informacijos kiekis didesnis, tokiu atveju reikėtų ir talpesnės užrašų knygelės.
  • Dizainą. Knygelės stilius turėtų atitikti adresato poreikius. Mėgstantys išskirtinį dizainą gali rinktis skirtingų spalvų, blizgaus ar tekstilinio viršelio knygutes. Nepamirškite, kad savitumo suteikti gali ir spaudiniai – Jūsų logotipas, užrašas.
  • Popieriaus storį. Jeigu ketinate dovanoti knygelę eskizams piešti ar rašyti plunksnakočiu, geriau rinktis užrašinę su storais lapais – per juos nepersigeria rašalas.
  • Viršelio tipą. Užrašų knygutės gali būti su minkštu arba kietu viršeliu. Pastarasis yra patvaresnis, labiau tinkamas daug keliaujantiems. Be to, tokios knygutės atrodo solidžiau.
  • Puslapių dizainą, tipą. Paprastai puslapiai būna tušti arba suskaidyti linijomis, langeliais. Rinktis reikėtų priklausomai nuo kaupiamos informacijos.
  • Papildomus priedus. Knygelės gali būti papildytos patogiomis kišenėlėmis, pritaikytomis tiek rašymo priemonėms, tiek lipniems lapeliams ar kitiems smulkiems reikmenims laikyti.

Laikantis tokių kriterijų, užrašų knygutė gali būti pasirinkta lengvai ir greitai. „Logobalt“ galite rinktis iš itin plačios pasiūlos, todėl be vargo pasirūpinsite skirtingais dovanos adresatų poreikiais. Rinkdamiesi nepamirškite: kuo užrašų knygutės patogesnės, dailesnės, tuo didesnė tikimybė, kad jos bus naudojamos dažnai. Tokiu atveju ne tik pasirūpinsite komfortu – knygelę su logotipu pamatys daugiau žmonių, taigi, padidės potencialių Jūsų klientų ratas.