4 didžiausios klaidos, daromos renkantis puodelius su užrašu

Kiekviena įmonė turėtų pasirūpinti verslo dovanomis savo partneriams ar klientams. Tai yra svarbi verslo etiketo dalis, kuri gali padėti išlaikyti ir sustiprinti ryšius, išreikšti padėką už pasitikėjimą, bendradarbiavimą. Puodeliai su užrašu – ypač populiari dovana, mėgstama tiek jas teikiančių, tiek gaunančių. Ir nors atrodo, kad viskas yra gana elementaru, neretai padaroma įvairių klaidų. Pateiksime 5 mūsų manymu didžiausias klaidas.

1. Neįvertinama kokybė

Manome, jog puodeliai su užrašu privalo būti kokybiški. Dažnai klientai linkę rinktis patį pigiausią variantą, kuris galiausiai ne visada džiugina. Dėl šios priežasties mūsų kolektyvas visada pataria ir randa geriausią kainos ir kokybės santykį. Juk būtų nelogiška leisti pinigus puodelio su užrašu gamybai, jei logotipas pirmo plovimo indaplovėje metu apsitrins. Skyrę pakankamai dėmesio kokybei būsite tikri, jog šia dovana bus džiaugiamasi ilgai.

2. Pasirenkamas netinkamas stilius

Jeigu puodeliai su užrašu gerai atrodo Jums, tai dar nereiškia, kad taip manys ir kiti. Pasitarkite dėl numatomo puodelių dizaino su keletu žmonių, neatsisakykite juos gaminsiančių specialistų patarimų, nes suklysti galima daugelyje atvejų: renkantis spalvą, puodelio formą, užrašus. Visi elementai turi būti skoningi ir subtilūs. Rizikinga naudoti šmaikščius ar dviprasmiškus užrašus, nes juos ne visi gali įvertinti vienodai. Puodeliai gali būti personalizuoti ir skirti konkrečiam asmeniui, tačiau turite būti tikri, kad jį pakankamai pažįstate. Laiko patikrinta strategija – įmonės logotipais, vertybine simbolika dekoruoti puodeliai.

3. Pavėluojama užsakyti

Prieš atliekant užsakymą būtina pasiteirauti, kiek laiko gali trukti gamyba ir pristatymas. Puodeliai su užrašu, ypatingai, jeigu jų reikia daug, nebus pagaminti per dieną. Tad posakis „geriau vėliau negu niekada“ čia tikrai netinka. Jeigu norite puodelius gauti laiku, geriausia juos užsakyti dar gerokai prieš dovanų paieškų maratoną. Kitu atveju galite likti nieko nepešę.

4. Užsakomas per mažas kiekis

Reikiamas puodelių kiekis – aspektas, kuris neretai pakiša koją. Apskaičiuoti tikslų kiekį gali būti nelengva, tačiau reikėtų tai padaryti ypač atidžiai. Užsisakius nepakankamai puodelių kažkas gali negauti savojo, o tai gali sukelti ne itin malonią situaciją dovanų teikimo metu ar po jo. Be to, tikėtina, kad atrodysite nerūpestingi ir neprofesionalūs. Jeigu nesate visiškai tikri, kad puodeliai su užrašu atiteks kiekvienam, geriau užsakykite šiek tiek daugiau – juos vėliau be vargo išdalinsite naujiems darbuotojams ar partneriams.

Tikimės, kad atkreipę dėmesį į šias dažnas klaidas jų nekartosite ir išrinksite puikius puodelius su užrašu, kurie nustebins ir pradžiugins kiekvieną jį gavusį asmenį.