Originalios užrašinės: kaip jas paversti puikia verslo dovana?

Nors šiandien karaliauja technologijos – nešiojamieji kompiuteriai, planšetės, išmanieji telefonai, – užrašų knygelė vis dar yra patrauklus ir patogus variantas. Ji sukuria solidumo įspūdį ir gali praversti daugelyje įvairių situacijų. Ypatingai – tuomet, kai reikia greitai pasižymėti reikalingą informaciją. Dėl savo funkcionalumo ir estetinio įspūdžio užrašų knygutės gali būti patrauklia dovana darbuotojams ar verslo partneriams. Svarbu atsižvelgti į tam tikrus aspektus, kurie padės paprastą užrašinę transformuoti į tai, ką su savimi norėtų turėti kiekvienas dovanos adresatas.

Išskirtinis dizainas

Tai – pirmas ir, ko gero, svarbiausias dalykas, kuriam reikia skirti dėmesį renkant užrašines. Jos dydis, paviršiaus medžiaga ir įrišimo būdas sudaro estetinį knygelės pagrindą. Užrašinių tipų ir modelių yra išties daug, tad parinkti tinkamą ir tuo pat metu išskirtinę knygelę yra kaip niekad paprasta. Be to, pasirinkdami gamybos medžiagas padėsite geriau atskleisti įmonės požiūrį. Pavyzdžiui, dovanodami iš perdirbtų medžiagų pagamintas užrašines parodysite, kad Jums rūpi ekologiškumas ir aplinka, kuri supa kiekvieną iš mūsų.

Pasirūpinkite, kad užrašų knygutės išvaizda būtų patraukli ir neprimintų knygelių, kurias galima rasti bene kiekvienoje raštinių prekių parduotuvėje. Bendrovę simbolizuojančios spalvos ir jos logotipas ant viršelio – geriausias būdas tai padaryti. Kokiu pavidalu puikuosis logotipas, taip pat priklausys nuo Jūsų – jis gali būti įspaustas, išgraviruotas, uždėtas šilkografijos ar tampografijos būdu. Geriausiai tinkančią spaudos technologiją parinksime mes, o labiausiai tinkantį modelį išrinksime kartu.

Praktiškumas – būtinas

Nors užrašinė suvokiama kaip praktiškas daiktas, ją galima nesunkiai paversti nepatogia ir mažiau naudinga. Šiuo atveju, renkantis jos dydį ir storį, geriausia yra ieškoti „aukso vidurio“. Jeigu knygelė bus pernelyg stora ar didelių matmenų, ją paprasčiausia bus nepatogu turėti su savimi. Visgi labai mažos užrašų knygutės talpins nedaug informacijos, jas bus sunkiau personalizuoti norimu būdu.

Užrašinės taip pat gali turėti ir papildomus laikiklius, kišenėles mobiliajam telefonui ar rašikliui (beje, rašiklis ar tušinukas su įmonės logotipu – idealus priedas dovanojant užrašinę!) – tokiu būdu reikalingiausios priemonės būtų vienoje vietoje ir visuomet po ranka.

Gavėjo poreikiai

Galite dovanoti užrašines, turinčias vienodą popieriaus stilių ir paviršių, tačiau kartais galima ir prašauti. Jei tiksliai žinote, kad dovanos gavėjas rašo tušinuku, turite didesnę pasirinkimo laisvę, tačiau rašymui parkeriu tiks ne bet koks popierius, tad pravartu į tai atsižvelgti. Jeigu asmuo užsiima grafine veikla, geriau dovanoti knygelę linijomis ar langeliais neskaidytais lapais.

Originalios ir specifiniams poreikiams pritaikytos užrašų knygutės ne tik padės sudaryti puikų įspūdį, populiarinti įmonės pavadinimą, bet ir parodyti dėmesingumą, padėką klientams ir partneriams. Pasinaudokite puikia galimybe išlaikyti stiprius verslo ryšius su šia dovana!