Medžiaginiai maišeliai – ne tik patogiam pirkinių nešimui

Maišeliai, pagaminti iš medvilnės ar poliesterio, tampa vis dažnesniu pasirinkimu. Ir tai nestebina – jie yra patvarūs, stilingi, juos patogu naudoti. Be to, drastiškai keičiantis požiūriui į ekologiją ir aplinkos apsaugą, jų pasirinkimą lemia ir tai, jog medžiaginiai maišeliai yra ekologiški ir ilgaamžiai. Šiandien, kuomet aplinkos tarša siekia neregėtas aukštumas, tai ypač svarbu. Tačiau tuo medžiaginių maišelių universalumas nesibaigia.

Sumani priemonė reklamai

Įvairios bendrovės nuolatos ieško būdų, kaip tikslingai ir efektyviai populiarinti savo vardą už kuo mažesnę kainą. Tai pasiekti galima įvairiai, o vienas iš plačiausiai naudojamų metodų – medžiaginių maišelių su įmonės atributika naudojimas. Šie produktai patrauklūs daugeliui, nes pasižymi praktiškumu – juose galima neštis pirkinius, susidėti aprangą keliaujant į sporto klubą, taigi, tokios reprezentacijos priemonės gali būti naudojamos dažnai. Ant šios reklaminės priemonės atspausdintas jūsų įmonė logotipas bus matomas labai dažnai. Tai sukurs  didesnę tikimybę, jog potencialūs klientai susidomės Jūsų veikla. Pagaminti maišelius nėra itin brangu, be to, nesudėtinga užtikrinti jų sklaidą ir aprūpinti jais darbuotojus ar klientus.

Dovana daugeliui

Medžiaginiai maišeliai gali būti naudojami dvejopai: į juos įmanoma sudėti įmonės teikiamas dovanas darbuotojams, klientams bei partneriams arba dovanoti juos atskirai kaip nedidelį, tačiau naudingą suvenyrą. Tai yra puikus būdas atsidėkoti tiems, be kurių sklandžią įmonės veiklą ir sėkmę įsivaizduoti būtų sunku. Dar viena gera galimybė reklaminiams medžiaginiams maišeliams panaudoti – palikti juos ant kėdžių svečiams konferencijų ar kitų renginių metu, su kita įmonės atributika ar suvenyrais viduje.

Itin gausus asortimentas

Maišeliai gali atrodyti taip, kaip norite, tad leiskite savo vaizduotei atsiskleisti. Galite rinktis iš gausybės įvairių spalvų bei atspalvių, skirtingų maišelio formų, matmenų. Pateiksime keletą paprastų patarimų maišelio dizainui:

  • Tam, kad Jūsų medžiaginiai maišeliai trauktų žvilgsnį, venkite nuobodžių ir greitai pamirštamų, šabloniškų sprendimų, tamsių spalvų (nebent jos dominuoja įmonės atributuose, logotipe) – pagrindiniai akcentai turėtų būti ryškūs.
  • Dideli maišeliai nebūtinai yra geriau – juos gali būti ne taip patogu nešiotis, be to, forma gali lengvai subliukšti ir sumažinti logotipo matomumą.
  • Net neabejojame, jog norėsite maišelius apipavidalinti savo įmonės logotipu. Visada verta įsitikinti, kaip jis dera prie išsirinkto maišelio modelio ir jo dizaino. Kad tai padaryti būtų lengviau – mūsų komanda visada pasiruošusi padėti.
  • Rinkitės ryškesnes, labiau atkreipiančias dėmesį spalvas – sukurkite žaismingą, patrauklų dizainą (persistengti, žinoma, taip pat nereikėtų).

 

Nepamirškite, kad reklaminiai medžiaginiai maišeliai turi reprezentuoti įmonę. Ryškus, pozityvus įvaizdis neabejotinai suteiks apčiuopiamai daugiau naudos ir užtikrins, kad maišeliai būtų mielai naudojami – taigi, atliktų visas savo funkcijas.