5 idėjos, kaip įdomiai įteikti puodelius

Puodeliai yra viena iš populiariausių verslo dovanų. Ji puikiai tinka tiek darbuotojams, tiek verslo partneriams. Spauda ant puodelių – itin praktiška ir sumani idėja. Pritaikius ją ir pasirūpinus originaliu, dėmesingu dovanos įteikimu, ji ne tik bus mielai naudojama, bet ir tiesiog paliks neišdildomą įspūdį. Taigi, kaip jau tradicine tapusią dovaną paversti kažkuo, ką gavęs asmuo prisimins dar ilgai?

Priklausomai nuo to, kokias vertybes puoselėja dovanos adresatas, kokie jo pomėgiai ir kaip norite patys reprezentuoti įmonę, galite rinktis tiek praktiškas, tiek dekoratyvias idėjas.

1. Įteikite puodelį su arbata ar kava

Paruoškite dovaną naudojimui: į puodelio vidų įdėkite gardžios, kokybiškos, dailiai supakuotos arbatos ar net kavos. Tai – ir praktiška, ir rūpestingumą, dėmesingumą detalėms perteikianti idėja.

2. Pripildykite puodelį pieštukais ir rašikliais

Spauda ant puodelių paprastai atlieka reprezentacinę funkciją. Tačiau ją galima sustiprinti – pavyzdžiui, į puodelį įdėjus taip pat logotipu ar šūkiu papuoštų rašiklių, pieštukų. Tai puiki dovana kiekvienam biure dirbančiam asmeniui. Šiuo atveju jis galės pats pasirinkti, kaip naudoti naująjį puodelį – gėrimams ar vietoje pieštukinės.

3. Paverskite puodelį vazonu

Tai – dar vienas išradingas būdas puodeliui įteikti. Pripildykite jį žeme, tinkama augalų auginimui, ir pasodinkite augalą, kuris nereikalautų daug priežiūros. Puikiai tinka kaktusai, kitokie sukulentai, sansevjeros, cholorofitai. Tokia idėja – dar vienas įrodymas, kad puodukas yra itin universali dovana. Nepamirškite, kad spauda ant puodelių šiuo atveju labai praverčia: ji visuomet primins apie dovanotoją.

4. Paruoškite saldžią staigmeną

Internete rasite gausybę pyragų ar kitų saldžių kepinių receptų, kuriems paruošti nereikia naudoti orkaitės – užtenka kelias minutes palaikyti gaminį mikrobangų krosnelėje. Ši dovana ypač tinka, jei Jūsų veiklos sritis susijusi su viešuoju maitinimu. Tiesiog paruoškite tokį kepinį puodelyje, apibarstykite cukraus pudra ir turėsite išties maloniai nustebinsiančią dovaną.

5. Atkreipkite dėmesį į kūrybinius poreikius

Tokią dovaną geriausia dovanoti tada, kai bent šiek tiek pažįstate asmenį, kuriam ji bus įteikta. Jeigu žinote, kad jis domisi, pavyzdžiui, tapyba – ne tik pasirūpinkite spauda ant puodelių, bet ir užpildykite indą teptukais, nedideliu dažų rinkinėliu. Mėgstančiam siuvinėti galite papildomai padovanoti adatų ir siūlų rinkinėlį.

Puodeliai yra universali, tačiau ir populiari dovana, tad norėdami išsiskirti iš kitų turėsite pasitelkti savo fantaziją. Pasinaudoję viena iš aukščiau pateiktų idėjų galėsite būti ramūs, kad Jūsų dovana neliks nepastebėta ir ilgai išliks ją gavusio asmens atmintyje.