Prie komandos prisijungė naujas darbuotojas? Nustebinkite jį

Pirma diena naujame darbe visuomet kupina jaudulio, nerimo ir nežinios. Visgi neabejojame Jūsų noru, kad taip lauktas naujas darbuotojas jaustųsi kuo drąsiau ir jaukiau nuo pat pirmųjų minučių. Tam tikslui įmonių vis dažniau ruošiamos specialios dovanos darbuotojams, kurios padeda jiems pajusti, kad prisijungimas prie komandos lauktas, vertinamas, ir nuo pirmos dienos leidžia jaustis komandos dalimi.

Kokias dovanas rinktis norint šiltai pasitikti naują darbuotoją?

Idėjų, kaip maloniai nustebinti naują darbuotoją, gali būti labai įvairių. Pateikiame kelis praktiškus variantus.

  • Gertuvė. Pirmą dieną naujame darbe neretai kamuoja nemažas stresas, dėl kurio net pamirštami poreikiai. Gertuvė – daiktas, kuris parodys, kad rūpinatės naujo darbuotojo savijauta. Be to, tai labai gera idėja, jei įmonėje propaguojate sveiką gyvenseną.
  • Puodelis. Kava ar kitas karštas gėrimas yra daugelio darbuotojų mėgstamas minčių stimuliantas, padedantis susikaupti ir suteikiantis energijos dirbti. Kiekvienam darbuotojui padovanoję asmeninį puoduką ir galimybę bet kada pasivaišinti gardžiu gėrimu sukursite jaukesnę darbo atmosferą.
  • Bliuzonas. Šiltos, patogios ir minkštos dovanos darbuotojams kone geriausiai padeda pasijusti komandos dalimi. Kiekvienam turint įmonės logotipu papuoštą bliuzoną, jis lengvai taps populiariausiu drabužiu, tarsi susiejančiu visus darbuotojus.
  • Užrašinė ir rašiklis. Tai – dovana, praversianti bet kuriam darbuotojui, nepriklausomai nuo jo užimamų pareigų. Suteikite galimybę kilus idėjai greitai ir patogiai ją išsisaugoti. Turėdami tokius reikmenis darbuotojai jaus didesnę idėjų laisvę, o Jūs tomis idėjomis galėsite remti savo ateities darbus.
  • Kuprinė. Jei nuoširdžiai rūpinatės darbuotojais, jų komfortas neabejotinai turėtų būti vienas iš Jūsų prioritetų. Pasirūpinkite komandos nario kelionės į darbą patogumu kuprine. Jei ją, kaip ir kitokias dovanas, papuošite logotipu, pasirūpinsite ir reprezentacija. Juk kuprinę ar krepšį gali pamatyti daugybė žmonių.

Tokios dovanos darbuotojams padės nuo pirmos dienos darbe pasijusti kur kas jaukiau ir sutrumpins naujų komandos narių adaptacijos laikotarpį.

Kaip išsirinkti tinkamiausią dovaną?

Kiekvienai įmonei svarbu tinkamai pasirinkti, kuo nustebinti naują darbuotoją. Gerai apgalvokite savo įmonės vertybes ir kokios dovanos jas geriausiai atspindėtų. Apsvarstykite ne tik dovanos tipą, tačiau ir spalvą, vietą, kurioje bus talpinamas įmonės logotipas. Kuo stilingiau, patraukliau atrodys dovana, tuo mieliau ji bus naudojama.

Prieš pirmąją darbo dieną išdėliokite dovanas darbo vietoje, pridėkite saldžią smulkmenėlę ir galite būti užtikrinti – darbą Jūsų naujasis darbuotojas pradės su šypsena, kuri dar ilgai neišblės.