5 įdomūs faktai apie rašiklius reprezentacijai

Planuodami, kaip tinkamai reprezentuoti savo įmonę, neretai ieškome praktiškų prekių. Dažnai naudojami ir reikalingi daiktai gali būti tinkamas sprendimas, leidžiantis žmonėms sužinoti apie jus. Vienas populiariausių reprezentavimo būdų – logotipu puošti rašikliai dovanų. Kodėl būtent juos verta rinktis įmonės pristatymui visuomenei?

1.  Rašikliai nėra atgyvenusi priemonė

Jei manote, kad tušinukai ir parkeriai praranda praktiškumą ir populiarumą pasaulyje, smarkiai klystate. Štai keletas skaičių, padėsiančių įtikinti, kad tai netiesa:

  • Apytiksliai 60 % mieste gyvenančių žmonių tušinuką į rankas paima 5-10 kartų;
  • 83 % žmonių labiausiai mėgsta paprastus šratinukus;
  • 73 % visuomet šalia turi rašiklį;
  • Rašikliai reprezentacijai – bene pigiausia investicija iš visų įmanomų prekių;
  • Beveik 80 % žmonių kas dieną naudoja tušinukus su logotipais, tad rašikliai dovanų – išmintingas pasirinkimas.

Tai tikrai skatina galvoti, kad ši priemonė nepraranda savo populiarumo.

2.  Statistika atitinka realybę

Ir kompiuteriu ofise dirbantis žmogus šalia savęs dažnai turi užrašinę ar sąsiuvinį. Net jei į jį ir nieko nesižymi –  tai puiki vieta piešiniams, kurie leidžia atsipalaiduoti. Nekalbant jau apie tuos, kurie iš tiesų naudoja užrašus – tušinukas tokiu atveju labai reikalingas.

3.  Tušinukai apsimoka

Parkeris – klasikinis ir elegantiškas rašiklis labiau mėgstamas vyresnių žmonių. Paprastas šratinukas dažnai yra geriausias pagalbininkas mokykloje, darbe ir laisvalaikiu. O dar jei gauni jį dovanų… Tušinukai su logotipais – viena iš ekonomiškiausių ir labiausiai pasiteisinančių reprezentacinių priemonių.

4.  Šratinukų gausybė gali patenkinti kiekvieno poreikius

Priklausomai nuo jūsų įmonės vertybių bei potencialių klientų, galite rinktis geriausiai jus atspindintį stilių ir dizainą. Rašikliai dovanų gali būti įvairūs – logotipas gerai atrodo ir ant metalinio tušinuko, ir ant žaismingų spalvų plastmasinio. Metaliniai labiausiai tinka, jei siekiate solidesnio įvaizdžio, plastmasiniai – kai norite atskleisti savo jaunatvišką dvasią.

2.  Draugiška aplinkai priemonė

Šiukšlių rūšiavimas, iš perdirbtų medžiagų pagaminti produktai ir noras apsaugoti gamtą įgauna vis daugiau populiarumo. Ir jūs galite parodyti, kad nesate abejingi. Tam paprasta pasitelkti medinius arba iš perdirbtų produktų pagamintus šratinukus. Tokie rašikliai dovanų gali ne tik populiarinti jūsų įmonės vardą, bet ir atspindėti jūsų vertybes.

Rašikliai – ne tik ekonomiškas, bet ir protingas pasirinkimas, siekiantiems didinti savo įmonės žinomumą. Praktiškos prekės visuomet atkreipia žmonių dėmesį. Be to, šalia logotipo galima pateikti ir papildomos informacijos, kuri dažnai pritraukia dar daugiau potencialių klientų. Platų tokių produktų pasirinkimą siūlome Logobalt.lt internetinėje svetainėje.