Įmonės reprezentacija: kaip patraukti vaikų dėmesį?

Patraukti vaikų dėmesį kartais gali būti išties sudėtinga. Norint juos sudominti, reikia apgalvoti daug dalykų: produktų asortimentą (reklaminiai saldainiai, marškinėliai, pieštukai), jų apipavidalinimą (žaismingos, akį traukiančios spalvos, linksmi užrašai) ir prieinamumą (stovyklos ir pan.). Tam, kad jūsų įmonei pavyktų lengviau pasiektų šią tikslinę auditoriją, o reprezentacija būtų išskirtinė, siūlome pasinaudoti keliomis idėjomis.

Išsirinkite tinkamus produktus

 

Vaikams augant jų norai nuolat kinta. Norint juos sužavėti tiesiog privaloma į tai atsižvelgti. Tai įgyvendinti gali padėti platus reprezentacinių prekių pasirinkimas, kurias galite dekoruoti savo įmonės logotipu ar šūkiu, taip didindami žinomumą ir ugdydami lojalų ateities klientą.

Saldainiai

 

Šokoladiniai saldainiai ar ledinukai patinka įvairaus amžiaus vaikams. Šis produktas – puikus pasirinkimas besiruošiantiems savo įmonę reprezentuoti stovyklose. Net ir didelį jų kiekį galima nesudėtingai pervežti automobiliu. Tam, kad reklaminiai saldainiai patrauktų vaikų dėmesį, rekomenduojama rinktis ryškias spalvas ir užrašus.

Marškinėliai

 

Jei ieškote praktiškų ir ilgaamžių sprendimų, įmonės logotipu ar šūkiu dekoruoti marškinėliai – vienas iš geriausių pasirinkimų. Galite pasirinkti keletą norimų spalvų, atsižvelgdami į tikslinės auditorijos norus. Medvilniniai marškinėliai leidžia odai kvėpuoti, todėl tinka ir alergiškiems vaikams. Be to, jie yra labai patogūs ir lengvai prižiūrimi.

Kepurėlės

 

Dar vienas aksesuaras, patraukiantis vaikų dėmesį – tai ryškiaspalvės kepurėlės. Jos gali tapti neatsiejamu tiek mažesniųjų, tiek vyresnėlių aksesuaru. Verta paminėti ir tai, kad galima rinktis įvairaus dizaino kepurėles su snapeliu ir dekoruoti jas savo įmonės logotipu.

 

Atšvaitai

 

Atšvaitai – tai, kuo sužavėsite ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius, kuriems saugumas dažniausiai yra labai svarbus. Kaip ir reklaminiai saldainiai, šios šviesą atspindinčios priemonės neužima daug vietos, todėl jas lengva transportuoti. Įvairių formų ir spalvų atšvaitus galima dovanoti įvairių renginių metu ir taip plėsti savo klientų ratą.

Kitos priemonės

 

Be jau išvardintų daiktų, taip pat galite rinktis ir pieštukus, užrašines, skėčius. Vyresniems vaikams patikti gali ausinės, garso kolonėlės ar išorinė telefono baterija. Visus šiuos įmonės reprezentacijai skirtus produktus galite užsakyti mūsų svetainėje.

Naudokite žaismingą apipavidalinimą

 

Žaismingumas – tai, kas patraukia daugelio dėmesį. Siekiantiems sužavėti vaikus rekomenduojame rinktis sodrias ir akį traukiančias spalvas: raudoną, mėlyną, žalią, geltoną ir pan. Jos atkreipia dėmesį ir yra lengviau įsimenamos, todėl ryškiaspalviai reklaminiai saldainiai neliks nepastebėti. Taip pat verta išbandyti netikėtus įmonės logotipo panaudojimo būdus (ant marškinėlių rankovės, kepurėlės snapelio ir pan.) bei linksmas frazes.

Pagalvokite, kur reprezentuosite savo įmonę

 

Vietų, kur galima pristatyti savo įmonę vaikams, yra išties nemažai: darželiai, mokyklos, stovyklos ar vieši renginiai šeimoms. Atidžiai juos atsirinkdami galite užtikrinti, kad reikiamos priemonės pasiektų jūsų tikslinę auditoriją ir atneštų pastebimos naudos.

Tiek norint pritraukti naujus klientus, tiek siekiant išlaikyti jau esamus svarbu tinkamai investuoti ir ieškoti originalių sprendimų. Internetinėje svetainėje Logobalt.lt galite rinktis iš plataus įvairių prekių asortimento ir taip formuoti savo įmonės įvaizdį skirtingoms tikslinėms auditorijoms.