D.U.K. apie marškinėlių užsakymą

Norint tinkamai reprezentuoti įmonę ir didinti jos žinomumą galima rinktis iš daugybės produktų. Vienas geriausių pasirinkimų – marškinėliai su logotipu. Jie tinkami dovanoti ir darbuotojams, ir verslo partneriams, ir potencialiems klientams. Pasirinkus šį reprezentavimo būdą ne tik didėja įmonės žinomumas. Tai pasitarnauja ir kaip darbuotojų skiriamasis ženklas. Taigi, ką svarbiausią žinoti apie marškinėlių, papuoštų logotipu, užsakymą?

Ar galima rinktis dizainą ir spalvas?

Pasirinkimo įvairovė iš tiesų nemaža – galite rinktis iš įvairių spalvų, stilių. Patariame marškinėlių dizainą derinti su savo įmonės vertybėmis. Ryškiaspalviai marškinėliai tinka veržlumą bei aktyvumą propaguojančioms įmonėms. Santūresniems siūlomos neutralios spalvos. Rausvi, šilti atspalviai puikiai atskleidžia jaunatviškumą bei dinamiškumą.

Svarbi ir iškirptės forma – ją rinktis galite priklausomai nuo stiliaus ir pomėgių. Medžiagos storį taip pat galite rinktis pagal poreikį – patalpose ar reprezentuojant savo įmonę vasarą tinka plonos medžiagos marškinėliai su logotipu. Žiemą šilumą išlaikyti gali padėti storesnio audinio drabužiai.

Ar reikėtų jaudintis dėl kokybės ir patvarumo?

Nors spalva, dizainas ir logotipas yra svarbūs, nemažiau reikšmingas ir audinys. Siūlome iš medvilnės pasiūtus marškinėlius – jie kokybiškesni, tarnauja ilgesnį laiką, yra malonūs dėvėti. Jie tinkami net ir pačią jautriausią odą turintiems žmonėms.

Be to, medvilnė yra labiau tinkama logotipų spausdinimui nei sintetika. Skalbiami marškinėliai nepraranda savo pirminės formos ir spalvos, o logotipas lieka nenublukęs – it naujas.

Ar tinka kiekvienam?

Marškinėliai su logotipu yra tinkami kiekvieno skoniui. Galima rinktis ne tik skirtingas spalvas ar dizainus – dydžių pasirinkimas taip pat yra didelis (nuo XS iki XXXL).

Koks minimalus užsakymo kiekis?

Norėdami reprezentuoti savo įmonę pasipuošę specialiais marškinėliais, verta įsidėmėti, kad minimalus užsakymo dydis yra 30 vienetų.

Ar tikrai naudinga?

Tokie marškinėliai yra puiki investicija – jie dažniausiai kainuoja mažiau nei reklama stenduose ar žurnaluose. Be to, marškinėliai su logotipu leidžia apie jūsų įmonę sužinoti didesniam skaičiui potencialių klientų.

Svarbu paminėti, kad juos dekoruoti galite ne tik įmonės logotipu (jo dydį išsirinkti galite patys pagal poreikį), bet ir papildoma informacija, pavyzdžiui, telefono numeriu, el. pašto adresu.

Kokie pristatymo terminai?

Kaip greitai pristatomi marškinėliai, priklauso nuo dizaino sudėtingumo ir reikalingo marškinėlių skaičiaus.

Pasirinkę marškinėlius savo įmonės reprezentavimui galite išlošti ne vienoje srityje. Tai gali būti puiki reklama jums ir skiriamasis komandos ženklas darbe bei renginiuose. Logobalt.lt siūlo platų marškinėlių su logotipu asortimentą. Jei turite klausimų, kreipkitės. Padėsime priimti optimaliausią sprendimą.