5 sumanūs būdai reklamuoti savo verslą naudojant atributiką

Nesvarbu, ar esate mažos įmonės, ar didelės kompanijos atstovai: verslą reprezentuojanti atributika yra itin svarbi marketingui ir veiklos garsinimui. Tačiau šiomis dienomis tik užklijuoti ar atspausdinti logotipą ant produktų nepakanka – tai įprasta, nuobodoka praktika. Norint išties palikti įspūdį, reikia pasitelkti šiek tiek kūrybingumo. Žemiau pateikiami sumanūs būdai įmonės reklamai, pasitelkiant tokią atributiką kaip rašikliai, puodeliai su užrašu, medžiaginiai maišeliai ir daugiau.

Pridėkite savo svetainės adresą

Viena didžiausių klaidų yra per didelio informacijos kiekio suteikimas potencialiems klientams. Toks informacijos antplūdis gali sutrikdyti sumažinti norą sužinoti daugiau. Dėl to patartina pristatymuose palikti tik esminę informaciją, o visa kita klientas galės sužinoti apsilankęs įmonės svetainėje, kurios adresas būtų nurodomas ant atributikos, tokios kaip rašikliai ir užrašų knygelės. Jei klientas norės sužinoti daugiau, jis tai galės padaryti be spaudimo, laisvu laiku.

Suteikite informacijos apie įmonės programėles

Jei įmonė yra sukūrusi programėlių, patariame pateikti tokią informaciją. Tam tinka puodeliai su užrašu ar net saldainiai. Šiandieniniame technologijų pasaulyje turėti mobilią programėlę yra labai didelis privalumas, juk tai parodo klientams, kad įmonė turi tvirtą techninę nuovoką bei rūpinasi klientų patogumu. Klientai bus labiau linkę įsirašyti programėles, jei susikūrus jose paskyrą dovanojami nuolaidų kuponai.

Reklamuokite socialinių tinklų paskyras

Šiandien sunkoka rasti įmonių be paskyrų didžiuosiuose socialiniuose tinkluose. Tai vienas patogiausių ir geriausių būdų populiarinti veiklą. Jūsų verslo socialinių paskyrų žinomumą garantuos ne tik internetinės reklamos, bet ir smulkioji atributika su nuorodomis į šias paskyras. Paskyrų reklamai rekomenduojame pasitelkti pieštukus, užrašines, tam ypač tinka ir puodeliai su užrašu.

Kurkite QR kodus

QR kodas yra greitas ir sumanus būdas informuoti potencialius klientus apie įmonę – jie tinkamai atrodo ir ant bet kurio atributinio daikto. Skenuojantys šiuos kodus skatinami sužinoti daugiau apie Jūsų verslą ir veiklą. Didelis privalumas, jei klientai nukreipiami į:

  • Vaizdo įrašus.
  • Trumpus aprašus.
  • Nuolaidų kuponus.

QR kodai yra smagus ir šiuolaikiškas būdas skatinti klientų bendravimą su kompanija.

Siūlykite nuolaidų kuponus

Kartu su atributika gaunami nuolaidų kuponai tikrai paskatins žmones apsilankyti ir kompanijos el. svetainėje. Dovanojami puodeliai su užrašu, gertuvės ar užrašų knygutės gali būti pažymėti specialiu kodu, kurį panaudojus perkant internetu suteikiama nuolaida. Patariame nustatyti šių kodų galiojimo laiką: tai paskatins paskubėti įsigyti prekių.

Rekomenduojame neapsiriboti tiesiog paprastu įmonės logotipo atspausdinimu ant atributikos. Pasitelkus šiek tiek kūrybingumo, galima išties sumaniai paraginti klientus apsilankyti įmonės svetainėje ar el. parduotuvėje.