Kuo aprūpinti komandą kitais metais?

Švenčių maratonas skatina pagalvoti ne tik apie kalėdines dovanas, bet ir tai, kuo aprūpinti savo komandą naujais darbo metais. Tai puiki proga įteikti darbuotojams ne tik praktiškos įmonės atributikos, bet ir parodyti savo dėkingumą už dar vienus sėkmingus metus. Tokios apgalvotos dovanos kaip gertuvės ar kelioniniai krepšiai užtikrintai paskatins žmones pradėti naujus metus su darbingomis, puikių rezultatų siekiančiomis nuotaikomis. Pateikiame kelias naudingų daiktų idėjas.

USB atmintinė

USB atmintinės yra nebrangus ir patogus būdas laikyti svarbią informaciją prieinamą. Didelė jų talpa leidžia vienu metu saugoti itin daug reikalingos dokumentacijos, programų, planų ar tiesiog nuotraukų. Jei tenka daug keliauti po skirtingas įmones, tai puiki priemonė pasiekti norimą informaciją net ir kelionės metu. USB atmintinė palengvins darbą, nes nereikės nešiotis dokumentų, kurie užima daug vietos.

Kelioninis krepšys

Kelioniniai krepšiai yra dar viena pravarti dovana komandai. Paprastas, stilingas krepšys su įmonės logotipu pravers ne tik daug keliaujantiems komandos nariams, bet ir biure daug laiko praleidžiantiems darbuotojams. Šios priemonės leis patogiai gabenti tiek asmeninius daiktus, tiek svarbius įmonės dokumentus – jie dabar gaminami iš specialios medžiagos, atsparios drėgmei ir netgi pjūviams. Tai taip pat puikus būdas žinomumui didinti: aplinkiniai, pastebėję darbuotoją su įmonės logotipu, įsimins jį ir nesąmoningai susies su praktiškumu, rūpestingumu.

Skėtis

Skėčiai yra praktiška, skoninga dovana, ypač tokioje šalyje kaip Lietuva, kur lietus – įprastas reiškinys. Patariama rinktis tvirtus, sulankstomus skėčius. Dabar taip pat vis populiariau rinktis saugius skėčius – jie yra papildomi dailiais atšvaitais, tvirtinamais ant skirtingų segmentų. Taip pat galima rinktis ir tokius, kurių rankenose įtaisyta LED lemputė. Dar vienas madingas variantas – pasirūpinti skėčiais su šviesą atspindinčiu tekstiliniu paviršiumi. Kelioniniai krepšiai ir sulankstomi skėčiai – dažnai pasirenkamas dovanų rinkinys patogioms ir saugioms kelionėms.

Džemperis

Tai šaunus pasirinkimas norintiems užtikrinti savo darbuotojų komfortą, ypač, jei darbo metu leidžiama dėvėti kasdienius drabužius. Pasirūpinkite šiluma šaltuoju metų laiku ar vėsesnėmis dienomis ir įteikite savo komandai patogius džemperius su įmonės logotipu. Tai primins, kad rūpinatės darbuotojų savijauta ir patogumu ir suveiks kaip stilinga, žaisminga reprezentacijos priemonė.

Gertuvė

Jei skėčiai ar džemperiai – jau išnaudotos idėjos, ypač puiki investicija yra gertuvė. Tai geras priminimas, kad reikia rūpintis savo sveikata. Tai daryti turint gertuvę patogu ir paprasta, buteliuką galima pasiimti visur, kur tik reikia, o patys skysčiai neišsilies dėl specialaus apsauginio mechanizmo.

Įteikite šiuos daiktus savo darbuotojams ir taip parodykite jiems dėkingumą už pasiektus tikslus. Gertuvės, kelioniniai krepšiai ir kitos čia paminėtos priemonės suteiks jiems motyvacijos siekti dar geresnių rezultatų naujaisiais metais. Šiuos daiktus verta dovanoti ir kiekvienam naujam komandos nariui, sudedant juos į vieną rinkinį, skirtą pasveikinti žmogų pasirinkus Jūsų darbovietę. Tokie daiktai juos pradžiugins ir pravers darbuojantis.