Darbo išvyka į gamtą ne vasaros metu. Ko gali prireikti?

Įmonės vadovams svarbu pasirūpinti, kad biure būtų efektyviai atliekamas ir individualus, ir komandinis darbas. Tam reikia geros atmosferos tarp darbuotojų. Vienas iš paprasčiausių būdų jai palaikyti – organizuoti išvykas, pavyzdžiui, į gamtą. Tokių renginių metu darbuotojai susibendrauja tarpusavyje, tampa artimesni. Tačiau išvykos dažniausiai organizuojamos tik vasarą – natūralu, kad kitais metų laikais baiminamasi blogo oro. Iš tiesų išvykos gali būti puikios net ir žiemą ar ankstyvą pavasarį, tik reikia gerai joms pasiruošti.

Svarbiausia – pasiruošti blogoms oro sąlygoms

Išvykoje negalėsite smagiai leisti laiko, jeigu bus labai šalta arba smarkiai lis, o jūs nepasirūpinsite sušilti ir apsisaugoti nuo prastų oro sąlygų padėsiančiais daiktais. Taigi, kai kuriuos daiktus į kelionę pasiimti – tiesiog būtina.

  • Termo puodeliai su užrašu. Karšta arbata visada gelbėja. Pasirūpinkite, kad darbuotojai turėtų kur pasidaryti arbatos, kuri neatvėstų visą išvykos laiką.
  • Šilti drabužiai. Į išvyką paimkite šiltesnių drabužių, kuriuos galės dėvėti ploniau apsirengę darbuotojai. Jeigu išvyką organizuojate rudenį arba pavasarį, pravers paprasti plonesni megztiniai, o jeigu žiemą – šilti bliuzonai, kuriuos galima vilkėti po striuke. Puiku tai, kad drabužiai padeda reprezentuoti įmonę, tad jie gali būti ir puiki dovana visiems komandos nariams.
  • Skėčiai. Oro sąlygas nuspėti nelengva – net ir pasidomėję prognozėmis negalime būti tikri. Jeigu ir nepranešama lietaus, pravartu pasiimti skėčių. Pradėjus lyti nereikės visiems ieškoti prieglobsčio, galėsite pasislėpti po skėčiais ir nesušlapti.

Visiems darbuotojams kelionė bus malonesnė, jeigu nereikės galvoti apie oro sąlygas. Šiais daiktais aprūpinę darbuotojus net ir šaltą dieną suorganizuosite puikią išvyką.

Papildomos priemonės – išvykos patogumui

Termo puodeliai su užrašu, šilti drabužiai – visada išvykų metu praverčiančios priemonės. Visgi nereikėtų pamiršti ir kitų naudingų daiktų, kurie gali praversti įvairiais atvejais. Pirmiausia reikėtų pagalvoti apie tai, ar kelionė užsitęs iki vėlumos. Tai ypač aktualu žiemą, kai sutemsta labai anksti. Jeigu laikas bus leidžiamas prietemoje, reikėtų darbuotojams išdalinti atšvaitus. Galima rinktis nuo paprastų, tiesiog šviesą atspindinčių atšvaitų iki blyksinčių, kuriuose įmontuota ryški LED lemputė.

Dar vienas patogus daiktas – žibintuvėlis. Juo galėsite pasišviesti kelią arba vietą, kurioje leidžiate laiką. Žibintuvėlis ypač pravers, jeigu būsite menkai apšvietoje vietovėje.

Pasirūpinkite ir kitais naudingais daiktais, kuriuos bus galima panaudoti išvykoje. Darbuotojams gali prireikti kelioninių krepšių, kuprinių, į kuriuos jie galėtų susidėti daiktus, mobiliųjų kroviklių, kuriais galės pasikrauti išmaniuosius įrenginius ir kt.

Suorganizuosite puikią išvyką ir puikiai praleisite laiką, jeigu pasirūpinsite tiek esminiais poreikiais, tiek maloniomis smulkmenomis. Darbuotojai puikiai jausis žinodami, kad jais rūpinatės, todėl visi drabužiai, atšvaitai ir puodeliai su užrašu – išties sumani investicija.