Kaip sukurti išskirtinę užrašų knygutę?

Užrašų knygutės – labai populiarios verslo dovanos. Dauguma įmonių įtraukia jas jau į pirmąjį dovanų užsakymą, tačiau, deja, dažnai dizainas būna šabloninis ir niekuo neišsiskiriantis. Originalumas vertinamas visose srityse, todėl ir užsakomos užrašinės turėtų pasižymėti išskirtiniu dizainu, jeigu norima, kad jos būtų naudojamos. Nors siūlomų užrašinių yra tikrai daug, reikėtų pagalvoti ir apie jų dizaino pritaikymą individualiems poreikiams. Norint jas paversti išskirtinėmis ir pritaikytomis įmonei, galima pakeisti kai kuriuos dizaino elementus ar pridėti papildomų.

Užrašinės dizainas – jūsų įmonės stiliaus

Tikėtina, kad savo įmonės logotipo dizaino ir spalvų nekeičiate, o ir reklaminėse kampanijose varijuoja tam tikri spalvų deriniai. Tuo galite pasinaudoti ir kurdami užrašų knygutės dizainą ir derindami spalvas. Nereikės ilgai galvoti ir ieškoti idėjų, nes jau galėsite įsivaizduoti, kaip maždaug atrodys užrašinės. Galėsite nesunkiai priderinti logotipą, o jeigu jūsų reklama buvo patraukianti dėmesį ir efektyvi, tai ir knygutė bus išskirtinė.

Jeigu dizainą derinsite prie logotipo ir kitų savo reklaminių kampanijų, tai išskirtinė išvaizda bus tik vienas iš privalumų. Pagalvokite, kad matydami jūsų užrašinę klientai gali ne tik susižavėti jos dizainu, tačiau ir atpažinti prekės ženklo reklamą arba atvirkščiai, turėdami knygutę ir pamatę reklamą, į pastarąją tikrai atkreips dėmesį.

Užrašinės viršelis ir puslapiai – pagal norus

Užsakydami užrašines galite pasirinkti ne tik spalvas ar atspaudą, tačiau ir viršelio, lapų paviršiaus tipą. Rinktis tikrai yra iš ko. Visas ypatybes siūloma rinktis pagal teikiamų paslaugų ar prekių pobūdį. Žinoma, nebūtinai, tačiau taip užrašinės geriau atspindės įmonę.

Pavyzdžiui, teisines ar draudimo paslaugas teikiančioms įmonėms rekomenduojama rinktis solidesnes užrašines prabangiai atrodančiu odiniu ar medžiaginiu viršeliu. Ekologiją skatinančioms įmonėms rekomenduojamos užrašų knygutės kamštiniu paviršiumi.

Puslapiai taip pat gali būti įvairių tipų. Dažnai pirmą kartą užsakantiems būna sunku nuspręsti, kokį pasirinkti. Šiuo atveju verta atsižvelgti į knygelės dizainą. Pavyzdžiui, išsirinkus kamštinį paviršių rekomenduojami puslapiai, pagaminti iš perdirbto popieriaus, o prie prabangiai atrodančios knygutės puikiai tinka blizgus popierius.

Nebijokite eksperimentuoti su logotipu

Esame įpratę, kad įmonės logotipas dedamas ant užrašinės viršelio. Visgi tai ne tik įprasta – daugumai toks pasirinkimas gali atrodyti pernelyg nuobodus. Tad pagalvokite, kur kitur galite uždėti logotipą. Jis gali būti ir ant viršelio, tačiau galbūt kitu kampu. Dar vienas išskirtinis variantas – uždėti logotipą ant užrašinės puslapių.

Atkreipkite dėmesį, kad logotipai gali būti uždedami skirtingomis technikomis: graviruojant arba šilkografija. Jeigu kažkuris būdas jums priimtinesnis, įsitikinkite, kad būtent jos naudojamas norimai knygutei dekoruoti.

Jeigu sukursite savitą, individualaus dizaino knygutę, džiaugsitės ne tik jūs, bet ir dovanos adresatai. Išskirtinės užrašų knygutės tikrai atkreips aplinkinių dėmesį, o tie, kuriems dovana įteikta, su malonumu ja naudosis.