Verslo dovanų tendencijos: originalumas pirmauja

Vienas iš populiariausių ir efektyviausių reklamos būdų buvo ir vis dar yra verslo dovanos. Įvairūs tušinukai, užrašinės, puodeliai ir kiti daiktai su logotipu vis dar pasirenkami dažniausiai. Visgi norint dovanomis nustebinti reikėtų rinktis kažką naujesnio ir originalesnio.

Išmanumas – ryški tendencija

Surasti žmogų, kuris nesinaudoja išmaniuoju telefonu, gali būti tikras iššūkis. Tai reikėtų prisiminti ir svarstant, kokios originalios verslo dovanos būtų tinkamos. Labiausiai pasiteisina įvairūs priedai telefonams: mobilieji krovikliai ir automobiliniai adapteriai. Jie nėra brangūs, tačiau labai naudingi. Galite būti tikri, kad dovaną gavęs asmuo jį panaudos, o jeigu jam jo tikrai nereikės, atiduos tam, kam šio priedo išties reikia.

Kiti išmanesnių dovanų variantai yra bevielio krovimo įrenginiai, kurie gali būti paprasti arba net integruoti dokumentų dėkle ar pelės kilimėlyje. Modernios bevielės garso kolonėlės – taip pat labai naudinga dovana, be to, jos pasižymi dizaino įvairove, tad pasirinkti geriausiai tinkančią nesunku. Šios originalios verslo dovanos taip pat patinka daugeliui.

Sveikatingumas jau tapo mada

Sveika gyvensena šiomis dienomis darosi vis populiaresnė. Todėl daugybė įvairaus amžiaus žmonių aktyviai sportuoja, stengiasi sveikai maitintis. Žinoma, madinga ir pademonstruoti, kad žmogus propaguoja sveiko gyvenimo būdą. Daugelis nori turėti vandens buteliuką, kurį galėtų visur nešiotis. Gertuvė ar termo puodelis gali būti puiki dovana beveik kiekvienam.

Ekologijos populiarumas – taip pat auga

Dar viena tendencija – ekologiškų daiktų naudojimas. Šiuolaikiški žmonės vis mieliau perka ekologiškus maisto produktus, o jeigu turi galimybę, tai ir kitas prekes renkasi ekologiškas. Todėl įvairūs gamtą tausojantys daiktai gali būti labai originalios verslo dovanos. Pavyzdžiui, medvilniniai maišeliai gali lengvai pakeisti dažnai perkamus plastikinius maišus. Be to, galima rinktis itin patrauklų jų dizainą, todėl maišelį naudojantis žmogus ne tik tausos aplinką, bet ir atrodys stilingai.

Originalumą būtina derinti su funkcionalumu

Visgi, kad ir kokia originali dovana bebūtų, ji bus bevertė, jeigu jos niekas nenaudos. Rinkdami dovaną pagalvokite, ar ji bus patogi, ar jos dizainas nėra per daug puošnus, sunkiai derinamas prie kitų aksesuarų. Apsvarstykite net ir tai, ar jūsų klientams, verslo partneriams, darbuotojams tokios dovanos bus reikalingos.

Jeigu jūsų dovana – praktiška, ją su malonumu naudos visi adresatai. Jei, pavyzdžiui, įteiksite daiktą darbuotojams, tikėtina, kad šios originalios verslo dovanos bus mielai naudojamos tiek darbo metu, tiek laisvalaikiu – taigi, ir reprezentacija bus efektyvesnė. Tad skirkite laiko pagalvoti, ko reikėtų konkrečiam žmogui ar jų grupei.