Džemperiai – sumanus būdas įmonei reprezentuoti

Būdų savo įmonei reprezentuoti ir jos žinomumui skleisti šiandien yra iš tiesų daug: pradedant įvairiomis skrajutėmis, brošiūromis, reklamomis, užsakomaisiais straipsniais ir baigiant atributika. Apranga – vienas iš dalykų, kuris padeda iškart atpažinti tam tikros įmonės atstovus, todėl jai būtina skirti pakankamai dėmesio. Ji sukuria profesionalumo įspūdį, išlaiko bendrumą ir kartu gali pasitarnauti kaip savotiškas marketingo sprendimas. Uniformos ir kiti formalūs drabužiai naudojami išties dažnai, o labiau kasdieniškumą ir laisvumą vertinančiose bendrovėse itin populiarūs džemperiai su užrašu. Juos plačiau ir aptarsime.

Padeda lengviau atpažinti

Bet kokio reprezentacinio drabužio paskirtis – užtikrinti, kad tam tikri žmonės būtų matomi, jų apranga būtų lengvai atpažįstama ir sietųsi su įmone bei jos veikla, teikiamomis paslaugomis. Žinoma, tam didelės įtakos daro jau minėtų paslaugų pobūdis: bankininkai vilki kostiumus, automobilių serviso specialistai – kombinezonus ir pan.

Tačiau dirbant vietose, kur reikia daug judėti, reikalingi patogūs, praktiški, bet stilingi drabužiai. Įvairių parduotuvių salonų darbuotojai, klientus aptarnaujantis personalas turi būti nuolatos matomas ir pasiekiamas. Džemperiai, puošti įmonėmis spalvomis, logotipu ar kita klientui naudinga informacija, iškart atkreips dėmesį.

Tiks ir už darbo ribų

Džemperiai su užrašu pravers ne tik darbinėje aplinkoje – dalyvaujant masiniuose renginiuose ar neformaliuose įmonės susitikimuose jie sustiprins komandinę atmosferą. Darbuotojai jausis esą vienos bendruomenės dalimi ir bus matomi aplinkinių, kurie teigiamai įvertins įmonės narių dalyvavimą visuomeninėje veikloje. Tokie drabužiai taip pat gali būti dėvimi pristatymų metu, filmuojant reklaminius vaizdo klipus ir pan. Džemperiai pasižymi stilių, tipų gausa, tad juos galima drąsiai dėvėti tiek patalpose, tiek lauke.

Džemperiai – puiki dovana

Net jeigu džemperiai su bendrovės logotipu nėra itin dažnai naudojami pačios įmonės komandos, tai nereiškia, kad jie negali būti išskirtine dovana klientams, partneriams ar potencialiems investuotojams. Juk verslo dovanų svarba ir teikiama nauda yra nekvestionuotina. Tokiu būdu išreikštumėte savo dėkingumą, parodytumėte rūpestingumą. Sportininkai, besikeisdami savo šalių ar komandų atributika, taip parodo pagarbą, dalinasi savitomis tradicijomis. Džemperiai su užrašu gali atlikti tą pačią funkciją ir palikti puikų įspūdį apie įmonę.

Itin universalus sprendimas

Džemperių rūšių yra gausybė (su užtrauktuku ir be, su gobtuvu, su kišenėmis), skiriasi jų audiniai, todėl tokius drabužius galima dėvėti skirtingais sezonais ir skirtingomis sąlygomis. Svarbu atsižvelgti į darbuotojų (ar kitų džemperiais vilkėsiančių) poreikius ir tinkamai įvertinti darbo aplinką. Tokiu būdu galėsite parinkti džemperį, kuris labiausiai atitiks lūkesčius ir bus nešiojamas su malinumu.