Geriausios priemonės įmonės reprezentacijai rudenį

Ruduo – metas, kai dauguma sugrįžta į darbus, universitetus ir mokyklas. Pokyčiai neišvengiamai vyksta ir gamtoje – dienos darosi vis trumpesnės, o oras po truputį vėsta. Tai puiki proga pasirūpinti ir efektyvesne savo įmonės reprezentacija. Taigi, kokias priemones tam pasitelkti?

Tiems, kurie grįžta į mokslus

Jei jūsų tikslinė auditorija yra studentai, moksleiviai arba jų tėveliai, ruduo itin tinkamas metas patraukti jų dėmesį. Beje, verta nepamiršti ir artimiausios jus supančios aplinkos. Apgalvotai parinktos dovanos darbuotojams gali juos ne tik nudžiuginti, bet ir padėti aprūpinti savo mažuosius. Šiais atvejais rekomenduojama rinktis tokias priemones kaip:

  • Kuprinės. Šias praktiškas dovanas galite dekoruoti savo logotipu arba šūkiu, taip pasirūpindami ir savo įmonės reprezentacija. Priklausomai nuo to, kokio amžiaus auditorija jus labiausiai domina (pradinukai ar vyresnių klasių mokiniai), patariama pasirinkti ir atitinkamas kuprinių spalvas. Mažųjų dėmesį labiausiai patraukia ryškūs ir žaismingi atspalviai, o vyresnieji dažniausiai mėgsta kiek neutralesnius aksesuarus.
  • Atšvaitai. Tai labai patogus pasirinkimas tiems, kurie nori vienu metu užsisakyti didelį tam tikrų priemonių kiekį, nes atšvaitai yra itin lengvi ir neužima daug vietos. Tai gali būti puikios dovanos darbuotojams, kurių vaikai eina į mokyklą. Įteikdami jas ne tik parodysite dėmesingumą, bet ir rūpestį – juk atšvaitas labai svarbus tamsiuoju paros metu.
  • Rašikliai. Be jų būtų sunku įsivaizduoti ir mokymosi mokykloje, ir studijų metus. Tušinukų dizaino pasiūla – labai didelė, todėl galite paprastai juos priderinti prie tikslinės auditorijos poreikių. Tam, kad tokia dovana būtų dar originalesnė, rekomenduojama ją papuošti įmonės logotipu, šūkiu ar kitu norimu užrašu.
  • Užrašinės. Tai dar viena priemonė, itin tinkanti tiems, kurie grįžta į mokslus. Juk turėti po ranka patogią ir gražią užrašų knygutę visada patogu. Tam, kad ši dovana būtų dar patrauklesnė, prie jos galima priderinti ir rašiklį.

Praktiškos įmonės logotipu dekoruotos dovanos darbuotojams, moksleiviams, studentams ar kitai tikslinei auditorijai – ne tik naudingos, bet ir tinkamai įmonę reprezentuojančios priemonės.

Smulkios dovanos, tinkančios visiems

Jei ieškote universalių daiktų, kurie tiktų tiek partneriui, tiek klientui, verta apsvarstyti tokias dovanų idėjas:

  • Skėčiai. Lietus – neatsiejamas rudens palydovas, todėl tokia priemonė neturėtų likti nepanaudota. Verslo partneriams galite dovanoti klasikinių spalvų, tokių kaip juoda, tamsiai mėlyna ar pilka, skėčius, kurie padės sukurti solidų įmonės įvaizdį.
  • Pledai. Jie labai praverčia vėsiais vakarais, kai dar norisi pasėdėti terasoje arba tiesiog jaukiai įsitaisyti ant sofos. Norintiems, kad tokios dovanos darbuotojams, klientams ar partneriams paliktų dar didesnį įspūdį, verta jas papuošti įmonės logotipu.
  • Termo puodeliai. Tai puiki priemonė norintiems greičiau sušilti vėsiais rudens rytais arba vakarais. Juk kartais karštos arbatos ar kavos puodelis yra viskas, ko reikia.

Jei ieškote universalios verslo dovanos, drąsiai rinkitės kažkurią iš šių, o galbūt net ir keletą.

Tiek šias, tiek ir kitas priemones galite rasti plačiame „Logobalt“ kataloge. Norite geriausio pasiūlymo? Kreipkitės – mielai pateiksime ir jį, ir patarimų.