Kokių klaidų vengti renkantis verslo dovanas?

Iš pradžių išrinkti išradingas verslo dovanas savo darbo kolektyvui ar partneriams gali būti pakankamai paprasta. Visgi, metams bėgant tokia užduotis gali pasunkėti. Atsižvelgdami į tai patarsime, kokius aspektus verta apgalvoti prieš renkant dovaną savo kolegoms, darbuotojams ar partneriams, ir kaip tai gali padėti išvengti pagrindinių klaidų.

Tendencijos – itin svarbu

Dažnai dovanojami įprasti saldainiai, puodeliai ar tušinukai kartais gali ir nusibosti, todėl norint pasisemti naujų idėjų rekomenduojama atsižvelgti ne tik į paties žmogaus veiklą bei asmenybę, bet ir į naujausias tendencijas. Pavyzdžiui, jeigu verslo dovanos yra renkamos saldumynus mėgstančiam kolegai, pasinaudoję spaudos paslaugas teikiančios įmonės paslaugomis ant saldainių dėžutės ar pakuotės galite atspausdinti populiariausią šių metų frazę ar naujausius įvykius atspindintį piešinėlį. Tai tinkamas būdas dovaną paversti įdomesne ir inovatyvesne.

Rinkitės tai, kas praktiška

Verta sužinoti, ko jūsų kolegai iš tiesų reikia, ir nepirkti nereikalingų daiktų, kurių jis ar ji taip tikriausiai ir nepanaudos. Pasirinkdami dovaną, kurią jūsų kolega galėtų puikiai pritaikyti darbo aplinkoje, tikrai neprašausite. Tai gali būti daug kas: nuo paties paprasčiausio įtampą slopinančio minkšto kamuoliuko ar įmantriai atrodančios užrašinės iki ausinių.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, jog dažnai vieni labiausiai naudojamų prietaisų darbe yra mobilieji telefonai. Taigi, nesuklysite išrinkę papildomą detalę, susijusią su šiuo įrenginiu, pavyzdžiui, mobilų kroviklį. Įsigytos verslo dovanos gali atrodyti dar šauniau, jeigu jas papuošite įmonės pavadinimu, logotipu ar užrašu, susijusiu su įmonės veikla.

Atsižvelkite į savo biudžetą

Kitas aspektas, kurio verta nepamiršti norint išvengti dažniausiai daromų klaidų renkant dovanas – atidžiai peržvelgtas biudžetas ir tinkamas lėšų paskirstymas. Jei žinote, kad artimiausiu metu bus daug gimtadienių, verslo išvykų ar kitų progų, patariama užsisakyti didesnį prekių kiekį – tai gali padėti sutaupyti. Kartais smagios ir gerai apgalvotos smulkmenos gali būti daug naudingesnės ir suteikti daugiau džiaugsmo negu brangios dovanos, svarbiausia – išlikti kūrybiškais.

Pavyzdžiui, jeigu sugalvojote pirkti termo puodelį ar šiltą pledą su įmonės logotipu, įpakuokite jį į popierinį maišelį, ant kurio taip pat gali būti kas nors atspausdinta. Tam, kad tokios verslo dovanos atrodytų dar patrauklesnės, maišelį iki viršaus galite pripildyti popierėliais su atspausdintomis motyvuojančiomis citatomis ar palinkėjimais.

Nepamirškite derinti įpakavimo

Kaip jau buvo užsiminta prieš tai, siekiant sukurti visapusiškai išbaigtą dovaną, būtina atkreipti dėmesį ir į jos įpakavimą. Jei žinote, kad kolega, partneris ar darbuotojas yra ekologijos fanas, galite pasirinkti medvilninį maišelį, kurį vėliau galima panaudoti ir apsipirkinėjant. Svarbu, jog maišelis derėtų prie konkrečios dovanėlės – jeigu ant jos nusprendėte atspausdinti užrašą ar logotipą, patariama taip dekoruoti ir įpakavimą.

Žinant šiuos naudingus patarimus, tobulos verslo dovanos paieškos gali būti daug paprastesnės ir malonesnės. Svetainėje Logobalt.lt išsirinkti galite jau dabar – platus asortimentas nustebins net ir pačius išrankiausius.