Kodėl verta derinti reprezentaciją ir komfortą?

Dovanos – neatsiejama verslo dalis. Jos labai svarbios siekiant suformuoti profesionalios ir atsakingos įmonės vardą. Be to, tinkamas kompanijos pristatymas būtinas bendradarbiaujant su jau esamais partneriais, klientais bei darbuotojais, taip pat ir mezgant naujus ryšius. Taigi, ką daryti, kad verslo dovanos būtų ne tik estetiškos, bet ir patogios?

Komfortiški daiktai – kelias į žmonių širdis

Jei norite nudžiuginti savo partnerius, klientus ar darbuotojus, verta rinktis praktiškas dovanas, kurios praverčia kasdienybėje. Tiks patogūs marškinėliai su logotipu, minkštučiai pledai, talpios kurpinės. Daugeliu atveju būtent patogūs ir praktiški daiktai sulaukia daugiausiai populiarumo ir padeda formuoti ilgalaikius santykius.

Tinka įvairioms progoms

Pasirinktas verslo dovanas verta dekoruoti savo įmonės logotipu, šūkiu ar kitu užrašu. Didelis dizaino pasirinkimas leidžia sukurti išskirtinius produktus, kuriuos galite naudoti savo įmonės reprezentacijai:

  • vykdami į verslo susitikimus su naujais ar jau esamais partneriais;
  • norėdami nudžiuginti lojalius klientus;
  • sveikindami savo partnerius su gimtadieniu ar kita proga;
  • plėsdami klientų ratą;
  • norėdami maloniai nustebinti darbuotojus;
  • dalyvaudami konferencijose;
  • neformalių išvykų su kolegomis metu.

Tai tik pragrindinės idėjos, kada galima dovanoti praktiškus ir patogius daiktus, tokius kaip marškinėliai su logotipu, kuprinės ir pan., kurie gali atspindėti jūsų įmonės veiklą ir vertybes.

Ilgaamžė reklama, kuri patinka daugeliui

Didžioji dalis tokių daiktų kaip marškinėliai, džemperiai, kepuraitės, pledai, krepšiai ir kuprinės yra naudojami ne vienerius metus. Investuodami į tokius produktus, jūs galite užtikrinti ilgaamžę kompanijos reklamą, kuri patinka daugeliui. Tam, kad įsitikintumėte tuo, pateiksime keletą pavyzdžių:

  • Talpi patrauklaus dizaino kuprinė gali tapti puikia kelionių palydove. Ji visų pirma patraukia savo išvaizda ir funkcionalumu, todėl tinkamai parinktas ir sumaketuotas įmonės logotipas puikiai dera.
  • Įvairių spalvų bei raštų minkštučiai pledai puikiai tinka leidžiant laiką terasoje vėsiais vakarais arba tiesiog tada, kai norisi jaukumo.
  • Įvairaus dizaino (su užtrauktuku, gobtuvu, raišteliais arba be jų) džemperiai, taip pat – marškinėliai su logotipu tinka įvairiais metų laikais ir yra mėgstami tiek jaunesniųjų, tiek vyresniųjų.

Taigi, apgalvota reklama tikrai nėra atstumianti, o priešingai – traukianti dėmesį ir skatinanti lojalumą.

Jei galvojate apie kokybišką savo įmonės reprezentaciją ir ieškote būdų, kaip maloniai nudžiuginti savo partnerius, klientus ar darbuotojus – patrauklios ir komfortiškos dovanos gali būti tai, ko jums reikia. Logobalt.lt kataloge rasite didelį jų pasirinkimą, kuris leis išsirinkti net ir patiems išrankiausiems.