Individualizuotos dovanos – kelias į žmonių širdis

Įmonės dėmesys partneriams, klientams ir darbuotojams yra labai svarbus. Jis padeda užmegzti ilgalaikius ryšius ir formuoti teigiamą nuomonę apie jus. Jei jau ilgai svarstote, kaip tai įgyvendinti – išbandykite individualizuotas dovanas, tokias kaip puodeliai, rašikliai, džemperiais su užrašu ir t. t.

Sėkmingam verslui ypač svarbūs ilgalaikiai santykiai

Tikriausiai daugelis verslininkų sutiktų, kad dirbant tokį darbą labai svarbu kurti ilgalaikius santykius. Sėkmingos įmonės dažniausiai stengiasi rodyti dėmesį visiems vienaip ar kitaip su įmone susijusiems žmonėms:

  • Darbuotojai – visa ko pagrindas. Dovanos darbuotojams yra tinkamas būdas juos nudžiuginti ir motyvuoti. Be to, tai gali padėti kurti draugišką ir palankią darbo aplinką. Žinoma, natūrali dirbančiųjų kaita daugeliu atvejų yra neišvengiama, tačiau laiku parodytas dėmesys gali padėti formuoti ištikimus įmonės darbuotojus.
  • Klientai – sudedamoji verslo dalis. Būtent jie yra tikslinė auditorija, kuriai parduodamas produktas ar suteikiama paslauga. Siekiant, kad jie nuolatos sugrįžtų ir planuojant pritraukti naujus klientus, labai svarbi tinkama komunikacija (spalvoti džemperiai su užrašu – puiki priemonė dėmesiui atkreipti).
  • Partneriai – nuolatiniai palydovai. Stiprūs tarpusavio ryšiai su jais yra labai svarbūs, todėl verta jiems skirti pakankamai dėmesio. Net ir nedidelės apgalvotos dovanėlės susitikimų ar partneriams svarbių progų metu gali paskatinti pasitikėjimą jumis ir ilgalaikį bendradarbiavimą.

Tam, kad rodomas dėmesys būtų išskirtinis ir skatintų teigiamas emocijas, išbandykite originalias dovanas.

Individualizuotos dovanos kiekvienam

Jei norite verslo dovanas paversti individualiomis, dekoruokite jas ne tik savo įmonės logotipu, bet ir darbuotojo, kliento ar partnerio vardu ar mėgstama fraze. Tokie daiktai tikrai gali pasiekti kiekvieno širdį ir palikti neišdildomą įspūdį – juk tikriausiai daugelis apsidžiaugtų netikėtai gavęs dailų puodelį ar rašiklį su savo vardu. Tam tinka ir įvairi apranga (kepuraitės, marškinėliai ar džemperiai su užrašu).

Priklausomai nuo to, kaip gerai pažįstate žmogų (žinote jo pomėgius, hobius ir pan.), galite rinktis įvairias dovanas:

  • užrašinės,
  • puodeliai,
  • rašikliai,
  • kelioniniai krepšiai,
  • gertuvės,
  • prabangios dovanos ir kita.

Taip pat galite išsirinkti ir mėgstamas jų spalvas, raštus ir norimą užrašo vietą.

Visiems, ieškantiems individualizuotų dovanų savo partneriams, klientams bei darbuotojams ir norintiems jiems parodyti išskirtinį dėmesį, Logobalt.lt siūlo platų įvairių prekių asortimentą. Kviečiame peržiūrėti mūsų katalogus, o jei jau išsirinkote, pateikite užklausą dėl kainos – pateiksime geriausią pasiūlymą.