Sezoniškumas – tai, kas svarbu pristatant įmonę

Sezoniškumas – tai, ką galima pritaikyti įvairiose srityse. Jis dažnai atspindi būtent tuo metu vyraujančius žmonių poreikius ir norus. Atsižvelgiant į tai tampa lengviau reprezentuoti ir savo verslą. Taigi, kokias priemones rekomenduojama rinktis norint pristatyti savo kompaniją, tačiau kartu ir patenkinant klientų, partnerių ar darbuotojų lūkesčius skirtingais metų laikais?

Dovanos pagal sezoną

Perkant dovanas tam tikru metu svarbiausia atsižvelgti į oro sąlygas ir populiarias veiklas. Tam, kad tai būtų paprasčiau, pateiksime keletą pavyzdžių:

  • Tai pereinamasis metų laikas, kai oras vis labiau šyla, o lietus tampa vis dažnesniu reiškiniu, todėl nesuklysite pasirinkdami tokius produktus kaip skėčiai su logotipu ar norimu užrašu.
  • Šiltuoju metų sezonu vis daugiau žmonių keliauja prie jūros, iškylauja, taigi rekomenduojame dovanoti rankšluosčius, gertuves. Tokie daiktai gali tapti nepamainomi karštą vasaros dieną.
  • Tokiu metu vakarai vis labiau vėsta, tačiau iš pradžių dienos būna pakankamai šiltos. Tam, kad vakarus lauke leisti būtų maloniau, galite padovanoti šiltą ir jaukų pledą ar džmeperį, dekoruotą jūsų įmonės logotipu.
  • Žiema. Tikriausiai daugelis apsidžiaugtų karštu arbatos puodeliu šaltuoju metų sezonu. Taigi, pasinaudokite tuo: tiek partneriams, tiek klientams ar darbuotojams tinkanti dovana – termo puodeliai.

Tam, kad sezoniškos dovanos (termo puodeliai, pledai, rankšluosčiai, gertuvės ar skėčiai su logotipu) pelnytų dar didesnį populiarumą, verta apgalvoti ir kitus apsektus.

 Dėmesys detalėms

Forma, spalvos, raštai – tai, kas sukuria bendrą produkto vaizdą. Renkantis sezoniškas verslo dovanas, labai svarbu gerai apgalvoti, kam jas dovanosite. Jei tai žaisminga ir energinga asmenybė, verta rinktis ryškiaspalvius, išskirtinio dizaino daiktus, tokius kaip žali pledai ar rankšluosčiai, raudoni, geltoni ar mėlyni tiek apvalūs, tiek keturkampiai skėčiai.

Jei ieškote dovanos partneriui, vertinančiam klasiką, rekomenduojame rinktis neutralias spalvas: juodą, tamsiai mėlyną, rudą. Ant jų puikiai dera balti ar ryškesnės spalvos minimalistiniai užrašai bei logotipai. Jei žinote, kad asmuo, kuriam skirtas daiktas, turi išskirtinių pomėgių, išnaudokite tai – parinkite jį apibūdinančią frazę ar žodį.

Termo puodeliai, pledai, rankšluosčiai, gertuvės, skėčiai su logotipu ar užrašu – sezoniškų dovanų idėjos įmonėms, ieškančioms būdų, kaip nustebinti ir nudžiuginti lojalius klientus, ilgalaikius partnerius ar nuoširdžiai dirbančius darbuotojus. Logobalt.lt galite išsirinkti ne tik šias, bet ir kitas prekes, puikiai tinkančias įmonės reprezentacijai. Užsisakykite tas, kurios patinka labiausiai ir formuokite ilgalaikius ryšius su svarbiais jums žmonėmis, juk tai – raktas į sėkmę.