Kaip sukurti originalias kalėdines dovanas?

Artėjant šventiniam laikotarpiui ir pačioms Kalėdoms, laikas apmąstyti, kokiomis dovanomis nustebinsite kolegas. Nenuostabu, kad kiekvienais metais vis sunkiau išrinkti kažką ypatingo ir unikalaus, bet kartu – ir praktiško, lengvai pritaikomo. Žinomas ir galvos skausmas, kai paklausus, ką norėtų gauti dovanų, žmonės pasako, kad jiems nieko nereikia ir nieko netrūksta. Jeigu norite maloniai nudžiuginti savo artimuosius, kolegas praktiška, bet originalia dovana, sukurkite ir padovanokite jiems Jūsų pačių kūrybos aprangą.

Originali apranga

Papuoškite komandą ar partnerius, klientus originalia, Jūsų kurta apranga. Džemperiai su užrašu ar paveiksliuku, marškinėliai ir marškiniai, kojinės, megztiniai ir kepurės yra tobula praktiška dovana, tinkanti tiek mažiesiems, tiek suaugusiesiems. Tokias dovanas nesunku pritaikyti ir išrankiems ar tam tikrą stilių mėgstantiems žmonėms, nes galite kiekvieną atskirą drabužį derinti ir individualizuoti, kaip tik pageidaujate. O jeigu labai norite, galite šią aprangą paversti specialiu proginiu drabužiu, kurį ypač smagu dėvėti būtent šventiniu laikotarpiu.

Maišykite ir derinkite

Norite kažko paprasto? Pasirinkite Jums patinkančias spalvas ir taikykite jas prie skirtingų aprangos detalių. Neužtenka pasirinkti tik vienos spalvos? Derinkite skirtingus, akį traukiančius atspalvius, kurkite savo raštus ir taikykite juos tiek prie kepurių, tiek prie marškinėlių. Nepamirškite, kad yra galimybė papuošti aprangą ir užrašais ar šventiniais sveikinimais, o šiuo metu ypač populiarūs džemperiai su užrašu. Jei šventinio palinkėjimo neužtenka, visada yra galimybė pasirinkti ir ant aprangos atspausdinti kataloge turimą šmaikštaus dizaino arba Jūsų pačių parinktą pageidaujamo dydžio paveiksliuką.

Derinkite pakuotę

Kuriant tokias dovanas, pagalvokite ir apie jų įteikimą – originali apranga verta dailaus įpakavimo. Jei norite, kad žmonės pasimėgautų išpakavimo procesu, rinkitės raštais išmargintą dėžutę ir prie jos derinkite panašios spalvos juostelę su kaspinu. Sudėtingesnis, bet taip pat gražus variantas – paimti nenaudojamą dėžutę ir išmarginti ar apklijuoti šmaikščiomis iškarpomis. Nenorintys persistengti gali pasirinkti paprastą kalėdinį maišelį arba tiesiog dovaną įvynioti į kalėdinį pakavimo popierių. Tik nepamirškite prikabinti etiketės su gavėjo vardu.

Unikalu ir padaryta su meile

Kiekvienas, gavęs tokią savos kūrybos aprangą, bus maloniai nustebintas. Tai nėra paprasti, visose parduotuvėse randami populiarūs grafiniai marškinėliai, džemperiai su užrašu ar megztiniai. Tai – Jūsų darbas ir idėjos, kurie papuoš tik nedidelę Jums svarbių žmonių grupelę. Nustebinkite savo kolegas ir klientus, partnerius originalia apranga – kasdien matysite, kaip jie tuo džiaugiasi.