Verslo dovanos nuolat keliaujantiems

Tiek mažų, tiek didelių įmonių vadovams ir atstovams neretai reikia keliauti darbo tikslais. Kiekviena kelionė reikalauja tam tikrų būtinybių, kuriomis reikia pasirūpinti ruošiantis ir trumpoms, ir ilgoms verslo išvykoms. Žemiau pateikiamos verslo dovanos nuolat keliaujantiems, kurios užtikrins šių kelionių malonumą bei patogumą visai komandai.

Kelioninės kuprinės

Tai yra vienas iš esminių kelionės elementų, be kurio tiesiog neįmanoma palikti namų. Tinkamai parinkta ši priemonė yra puiki vieta saugiai gabenti svarbius įmonės dokumentus arba nešiojamąjį kompiuterį. Šiuo metu itin populiarios nuo kišenvagių apsaugotos kelioninės kuprinės. Jos gaminamos iš specialios brezentinės medžiagos, atsparios pjūviams ir kitiems mechaniniams pažeidimams, o skyreliai atsidaro tik tada, kai atsegamas pagrindinis užtrauktukas. Jis įsiūtas vidinėje kuprinės dalyje, tad nenusiėmus jos nuo pečių atsegti neįmanoma. Didelis privalumas – tai, kad dauguma šių kuprinių yra patobulintos patogiais priedais, tokiais kaip integruota USB jungtis, kuri leis kelionės metu įkrauti įrenginius.

Bevielės ausinės

Nesvarbu, ar keliaujantieji mėgsta darbo kelionių metu klausytis audioknygų, muzikos ar žiūrėti filmus, patariama nepagailėti laiko dairantis tokios verslo dovanos kaip bevielės ausinės. Jos sumažina visus su elektronine įranga susijusius nepatogumus, nes neturi jokių laidų, kurie gali susipainioti arba užsikabinti už aplink esančių daiktų ir nutraukti ausines nuo galvos.

Šiuolaikiškos ausinės dažniausiai slopina pašalinį triukšmą, o tai yra būtina norint atsipalaiduoti, susikaupti stresinių verslo kelionių metu. Tai yra ir patogi priemonė norint kelionės metu pasikalbėti su svarbiais asmenimis – dauguma bevielių ausinių turi integruotus mikrofonus.

Nešiojami krovikliai

Keliaujant į svarbius susitikimus, nuolatinis išmaniųjų įrenginių veikimas ir lengvas bei greitas pasiekiamumas yra būtinybė. Daugeliui verslininkų aktualu palaikyti visus savo įrenginius įkrautus, todėl nešiojami „Power bank“ krovikliai – itin pravarčios verslo dovanos. Didelės galios kroviklis leis įkrauti telefoną ar planšetę net kelis kartus. Be to, dėl kompaktiško dydžio šiam reikmeniui tikrai nereikės ieškoti papildomai vietos.

Užrašų knygutė su rašikliu

Ko gero, kiekvienam keliaujančiam darbuotojui pravers ši nesenstanti kombinacija. Kartais neužtenka svarbią informaciją užsirašyti į telefoną – kur kas patogiau turėti lengvai pasiekiamą užrašinę ir prie jos pritaikytą rašiklį. Parinkus tinkamą dydį, šie daiktai pravers reikiant skubiai užsirašyti kelionės metu gautą su darbu susijusią informaciją ir palaikyti pačios kelionės dienotvarkę.

Gertuvės arba termo puodeliai

Iš pradžių gali taip nepasirodyti, tačiau gertuvės ir termosai yra puikios verslo dovanos. Neretai darbo kelionės vyksta anksti ryte, o pati kelionė nėra pati patogiausia, pritrūksta vietos. Todėl rekomenduojamos tiek gertuvės, tiek termosai, kurie leis patogiai atsigerti vandens arba pasikrauti energijos kava, arbata. Patogus šių daiktų dizainas leis juos pasiimti į bet kokią verslo kelionę ir įtalpinti į bet kokį krepšį.

Šios dovanos ne tik maloniai nustebins nuolat keliaujančius darbuotojus, bet kartu ir garantuos maksimalų komfortą kelionių metu. Pasirūpinkite dažnai keliaujančiais kolegomis – tai išties paprasta.