Kodėl išskirtinės kepurės su užrašais praverčia verslui?

Šiomis dienomis išsiskirti iš kitų įmonių nelengva, todėl ieškoma vis įdomesnių būdų savo prekės ženklo žinomumui padidinti ir klientams pritraukti. Daugelis tam renkasi reklamines prekes, nes taip galima pasiekti plačiausią auditoriją: tiek klientus, tiek partnerius. Verslą reprezentuojantis atvaizdas uždedamas ant tokių praktiškų daiktų kaip užrašinės, tušinukai ar puodeliai, tačiau neretai pamirštama, kad kepurės su užrašais – taip pat naudingos.

Leidžia reklamuoti įmonę

Išskirtinė kepurė – labai patogi reklamos priemonė dėl to, kad ją mato daugybė žmonių. Malonaus dizaino, derančių spalvų galvos apdangalai linkę patraukti aplinkinių dėmesį, tuo labiau jei jie papuošti į akį krintančiu atvaizdu ar užrašu.

Didelis privalumas tai, kad kepurė yra išties patogus, praversiantis daiktas, kurį galima nešioti vėlyvą pavasarį, vasarą bei ankstyvą rudenį. Kuriant jų dizainą, rekomenduojama rinktis trumpesnius, lengvai įsimenamus užrašus, o dydį atitinkamai suderinti su norima nuotrauka ar logotipu.

Suteikia bendrovei unikalumo

Reklamuojant savo verslą tenka ieškoti kūrybingų sprendimų. Kepurės su užrašais tam itin tinka, nes jomis šiuo tikslu Lietuvoje nesinaudoja daug bendrovių. Dažniausiai renkamasi marškinėlius ir panašaus tipo apdarus. Nors tai taip pat puikus veiklos populiarinimo būdas, jų kiekvieną dieną žmonės nenešioja. Todėl unikalios kepurėlės – išskirtinės. Specifinis bendras dizainas sudaro vieningos įmonės įvaizdį – tereikia, kad darbuotojai naudotų aksesuarą reguliariai.

Įdomi verslo dovana

Tai – ideali dovana klientams ir partneriams. Neretai jiems įvairiomis progomis įteikiami tokie daiktai kaip krepšiai, maišeliai ar skėčiai, ar dar smulkesnė atributika – atšvaitai, rašikliai. Kepurės su užrašais gaunamos rečiau, todėl tai daugeliui yra netikėta, tačiau ilgaamžė dovana.

Įteikiant jas galima padaryti staigmeną ne tik lojaliems pirkėjams, bet ir potencialiems klientams. Padovanoti išskirtines kepurėles naudinga tiek per šventes, tiek per renginius, konkursus. Tokia praktiška dovana tik pagerina įmonės reputaciją: parodoma, kad rūpi ne tik populiarumo didinimas, bet ir su Jumis bendradarbiaujantys, Jūsų paslaugas bei prekes naudojantys asmenys.

Puikus būdas nustebinti darbuotojus

Visada rekomenduojama komandos nariams įteikti simbolines padėkas už darbą: tai padidina jų motyvaciją dirbti dar efektyviau. Pinigai yra puikus atlyginimas už dideles pastangas ir pasiektus tikslus, bet jei norima sukurti emocinį ryšį, kepurės su užrašais ir panašūs daiktai – itin reikšmingi. Taip padėkojama už skirtą laiką, kruopštumą, pagerinami santykiai tarp vadovybės ir darbuotojų. Pastarieji aksesuarais galės pasipuošti per įmonės renginius arba naudoti laisvalaikiu, vykdami į keliones ar užsiimdami kita aktyvia veikla.

Nesvarbu, kokioje srityje dirbate ar kokia esate bendrovė, kepurės yra viena geriausių reklaminių, motyvacinių priemonių, prieinamų daugeliui. Pasirinkę unikalų dizainą, spalvas, sukursite Jūsų verslą reprezentuojantį, iš konkurentų išskiriantį ir aplinkinių dėmesį patraukiantį daiktą.