Kodėl verta rinktis saldžias verslo dovanas?

Norint maloniai nustebinti savo verslo partnerius, klientus, bendradarbius ar net konkurentus, neretai reikia pasitelkti įvairaus tipo verslo dovanas. Tačiau padovanoti įmonės logotipu papuoštą užrašinę, rašiklį ar kitokius biuro reikmenis tapo per daug įprasta ir neoriginalu. Jeigu norite palikti išties puikų įspūdį, teks ieškoti išskirtinės dovanos su išskirtiniu įpakavimu ir pateikimu,. Saldžios verslo dovanos gali būti kaip tik tai, ko reikia.

Patiks visiems

Saldumynai patinka didžiajai daliai žmonių. Sunku atsispirti šiems gardumynams, ypač, kai jų pasirinkimas toks platus. Net ir tie, kurie jų privengia dėl dietos apribojimų, mėgsta retkarčiais pasmaližiauti. Jeigu žinote, kas patinka Jūsų kolegoms, klientams, nesunku išrinkti tinkamą variantą ir padaryti siurprizą.

Galite rinktis įvairių skonių šokoladus, sausainius, ledinukus, riešutus apvalkale ir dar daugiau. Žmonės, linkę gyventi sveikai, sportuoti taip pat neliks nuskriausti – saldumynai turi ir sveikas alternatyvas. Nenuskriauskite sveikuolių, padovanokite jiems proteino batonėlių, kurie padės išlaikyti energiją tiek biure, tiek sporto salėje.

Originalios pakuotės

Verslo dovanos dažniausiai puošiamos įmonės atributika – saldumynai nėra išimtis. Pasinaudokite plačiu asortimentu, tačiau taip pat padarykite šias dovanėles labiau išskirtinėmis pasirinkę Jums patinkantį pakuotės variantą. Pakeiskite savo logotipą linksmu užrašu, priderinkite įmonės spalvas ir taip paverskite šias saldžias dovanas į unikalias mažas staigmenas.

Nepagailėkite pastangų – nors tokios dovanos gali būti pavienės, sukomplektuotos jos atrodo dar patrauklesnės. Individualiai supakuokite keletą skirtingų skonių šokoladų, priderinkite ledinukų ar sausainių rinkinį prie arbatos ar net sudėkite įvairius saldumynus į dėžutę ir perriškite ją savo pasirinktu kaspinu. Jei norite, kad saldumynai būtų tik akcentas prie jau esamos dovanos – ne bėda. Rinkitės iš mažesnių, individualių saldainių variantų ir priderinkite ją prie bet kokios priemonės. Pavyzdžiui, saldi dovana yra puiki staigmena gavus ir biuro reikmenų.

Būdas didinti žinomumą

Planuojate konferenciją ar skirtingų kompanijų susitikimą, kuriame bus įteikinėjamos verslo dovanos? Paverskite jas unikalia Jūsų įmonės atributikos dalimi. Žmonės, gavę saldumynų, ne tik maloniai nustebs, bet ir įsimins šias mažas staigmenėles, apdairiai papuoštas logotipu. Tai taip pat sukels malonias asocijacijas būtent su Jūsų kompanija, ypač po sėkmingo susitikimo ar priėmus įmonėms svarbų sprendimą.

Unikali dovana, tinkanti visiems

Saldainiai yra daugelio mėgiamas užkandis, kuriam negali atsispirti net ir dažnai jų nevartojantys žmonės, o Logobalt.lt patinkančių saldumynų įmanoma atrasti net ir patiems išrankiausiems. Tai, suderinus su patrauklia, Jūsų verslą reprezentuojančia pakuote, gali tapti puikia verslo dovana tiek Jūsų klientams, tiek partneriams, tiek kolegoms.