Kokią naudą įgauna įmonės, įteikdamos dovanas studentams?

Studentai niekuomet nebuvo linkę atsisakyti dovanų, ypač jeigu jos gali praversti kasdieniame gyvenime. Tačiau ne visada susimąstoma, kad tokios dovanos naudingos ne tik jas gaunantiems studentams, bet ir jas dovanojančioms įmonėms. Dovanoti kelioniniai krepšiai, rašikliai ar marškinėliai gali tapti puikia Jūsų įmonės reklama, o studentams sudarytas teigiamas įspūdis gali su kaupu atsipirkti ateityje. Tad kokias dovanas geriausia dovanoti ir kaip jas pateikti siekiant gauti maksimalios naudos?

Geriausios dovanos studentams

Studentams geriausia dovanoti tai, ką jie naudotų kasdieniame gyvenime. Jiems mažiau reikalingi blizgūs, pompastiški daiktai, kurie be abejonės patrauks kiekvieno dėmesį, tačiau netrukus rinks dulkes spintos lentynoje. Tad norint parinkti tinkamas dovanas studentams svarbu suprasti jų kasdienius poreikius. Pateikiame kelias idėjas, kurios gali praversti renkantis geriausią variantą.

  • Termo puodeliai, gertuvės ir puodeliai su įmonės logotipu.
  • Apranga – marškinėliai, megztiniai ar kepurės su nedideliu įmonės logotipu.
  • Kelioniniai krepšiai, kuprinės, krepšiai ir kompiuterių dėklai.
  • Rašikliai, pieštukai ir užrašinės.

Geriausios dovanos studentams yra praktiškos, leidžiančios sutaupyti pinigų. Tokie daiktai kaip puodeliai, rašikliai ar krepšiai visuomet bus reikalingi. Dovanodami tokias dovanas galite būti tikri, kad Jūsų logotipas neliks nepastebėtas, o patys daiktai bus naudojami.

Kaip ir kur dovanoti?

Norėdami iš savo dovanų gauti maksimalią naudą, negalite sau leisti švaistyti jų veltui. Tad pasirūpinkite tuo, kad turėtumėte progą ne tik įteikti dovanas studentams, bet ir sudominti juos, supažindinti su įmonės veikla, vertybėmis, privalumais. Tai padaryti galite dovanas siūlydami studentų dažnai lankomuose parodose, kur galėtumėte gausiau dovanoti pieštukus ar rašiklius, o brangesnės dovanos, tokios kaip kelioniniai krepšiai ar kuprinės, būtų įteikiamos aktyviausiai įmonės veikla besidomintiems studentams.

Kokia dovanų nauda verslui?

Tokių dovanų studentams nauda daug didesnė nei tik įmonės žinomumo didinimas (nes aplinkiniai taip pat matys studentų naudojamus daiktus). Jeigu sudarysite gerą įspūdį studentams, tikimybė, kad ateityje jie pas Jus norės įsidarbinti ar atlikti profesinę praktiką gerokai išauga. Taigi, tai Jūsų investicija į ateitį, ženkliai padidinanti tikimybę, kad ateityje netrūks kvalifikuotų specialistų. Be to, savarankiškai pajamas gaunantys studentai ar jau studijas baigę jaunuoliai gali domėtis Jūsų prekėmis, paslaugomis atidžiau, jų įsigyti.

Tinkamai išnaudojus dovanas studentams laimi ne tik jie, bet ir Jūs. Įvairios smulkios dovanėlės su įmonės logotipu yra puiki investicija į įmonės ateitį, o kiek brangesnės dovanos, tokios kaip kelioniniai krepšiai ar kuprinės užtikrins, kad studentai Jus minės tik geriausiu žodžiu. Tad paskirti reprezentacinio daikto pasirinkimui ir dizaino kūrimui laiko – išties pravartu.