Pledas – universali verslo dovana

Gimtadieniai, Kalėdos ir kitos įvairios šventės gali tapti dideliu galvos skausmu, nes išrinkti nenuobodžią dovaną nėra taip paprasta. Ypač tai aktualu darbo aplinkoje, juk kiekvieną kartą norisi būti originaliais ir parinkti dovaną, kuri būtų naudinga ir atitiktų kolegos norus. Tokiu atveju vienas iš geriausių pasirinkimų galėtų būti pledai su logotipu ar fraze, atspindinčia konkretų asmenį, puikiai tinkantys dovanoti tiek žiemą, tiek vasarą.

Pledai – puiki dovana šaltuoju metų sezonu

Pledo panaudojimas gali būti įvairiapusis. Jeigu nusprendėte jį dovanoti žiemos sezonu, pavyzdžiui, Kalėdoms, rekomenduojama atsižvelgti į keletą naudingų patarimų. Pirmiausia verta pasirūpinti, jog dovanojamas pledas būtų pritaikytas būtent jūsų kolegai. Vienas iš paprasčiausių būdų tai įgyvendinti – kreiptis į spaudos paslaugas teikiančią įmonę Logobalt.lt.

Renkantis norimą spaudą tikrai nereikia savęs riboti: tai gali būti kalėdinis sveikinimas, kolegos mėgstama frazė ar linksmas paveikslėlis. Tam, kad pasirūpintumėte ir tinkama reprezentacija, verta nepamiršti panaudoti ir savo įmonės šūkio ar ženklo. Pledai su logotipu primena, nuo ko jie buvo dovanoti, be to, praverčia kaip žinomumą didinanti priemonė. Jei manote, kad vien pledo nepakanka, galite rinktis ir kitus daiktus, pavyzdžiui termo puodelius su įmonės logotipu, kurie itin naudingi žiemą.

Spalvos ir medžiagos – taip pat pagal sezoną

Dovanojant pledus šaltojo sezono metu, vertėtų atkreipti dėmesį ir į jų spalvas bei medžiagą. Žiemą populiaru rinktis tamsesnius atspalvius, tokius kaip tamsiai mėlynus, pilkus ar juodus. Jeigu renkate dovaną Kalėdų proga – puikus sprendimas yra languoti pledai, ypatingai – raudonos arba mėlynos spalvos.

Be viso to svarbu išsirinkti ne tik norimą spalvą, bet ir medžiagą. Šaltuoju metų sezonu rekomenduojama rinktis pledus, pagamintus iš poliarinės vilnos ar poliesterio. Geras variantas ir dviejų skirtingų medžiagų, pavyzdžiui, mikropluošto ir šerpų vilnos, pledai su logotipu. Tokia dovana neleis kolegai sušalti net ir žvarbiausiu oru.

Pledas – nepamainoma priemonė vasarą

Pledai, kuriuos galite papuošti užrašu ar logotipu, gali būti puiki dovana ne tik žiemos, bet ir vasaros sezonu. Svarbu atkreipti dėmesį, kokios medžiagos užklotą pasirinkti ir kokią smulkmenėlę prie jo priderinti. Jei nusprendėte pledą dovanoti šiltuoju metų laiku, geriausia, jeigu jis bus pritaikomas naudoti gamtoje. Tokio tipo priemonės pasižymi apsauga nuo drėgmės ir yra kompaktiškai supakuojamos. Taigi, tokią dovaną jūsų kolega gali paprastai pritaikyti laisvalaikiu, pavyzdžiui, iškylos metu.

Ant tokios priemonės taip pat galima uždėti norimą linkėjimą ar įmonės ženkliuką. Pledai su logotipu gali būti derinami su vasariška gertuve ar skėčiu – juk vasarą dažnai neišvengiame ir lietaus. Itin patogu tai, kad logotipu galima dekoruoti ne tik pledą, bet ir gertuvę ar skėtį – taip paprasta išlaikyti vientisumą.

Jei ir jūs svarstote savo kolegoms, darbuotojams ar partneriams padovanoti jaukų ir praktišką pledą, verta peržvelgti Logobalt.lt asortimentą. Jame rasite tai ir dar daugiau. Visas norimas prekes galite dekoruoti įvairia spauda ir sukurti išradingą ir universalią dovaną.