Veikliems ir energingiems darbuotojams – kelioniniai krepšiai

Kelioninės kuprinės, krepšiai – praktiški ir universalūs. Jie puikiai tinka tiek keliaujant į komandiruotę užsienyje ar verslo susitikimą, tiek tiesiog į darbą. Tokie aksesuarai – ne tik stilingi, bet ir efektyviai reprezentuojantys įmonę. Vis dėlto jų pasirinkimas ne visuomet lengvas. Tam, kad atrasti tinkamiausius krepšius būtų lengviau, aptarkime skirtingus variantus.

Kuprinės nešiojamajam kompiuteriui

Jei darbuotojai keliaudami į darbą ar susitikimus dažnai pasiima kompiuterį, verta pasirinkti tam puikiai pritaikytą kuprinę. Jose lengvai telpa standartinio dydžio nešiojamieji kompiuteriai. Be to, tokios kuprinės – itin patogios ir saugios.

Dažniausiai kuprinių audinys impregnuojamas – padengiamas vandeniui atsparia medžiaga, tokia kaip poliesteris ar nailonas. Dėl to turinys išlieka sausas net darganotu, lietingu oru. Be to, kompiuteriams skirti kelioniniai krepšiai ir kuprinės neretai papildomi pakietinimais – jie apsaugo prietaisus nuo mechaninių pažeidimų. Saugumą užtikrina ir pjūviams atsparus audinys, kišenėlės ir skyriai, atsegami tik prieš tai atidarius pagrindinį skyrių. Dar viena patogi detalė – atskiras skyrius dokumentams.

Kuprinės gali būti pritaikytos tiek kasdienėms kelionėms, tiek ilgesnėms išvykoms – pastarosios didesnės, turi daugiau skyrių, kišenėlių.

Kelioninis krepšys

Kelioninis krepšys – puiki kuprinės alternatyva. Ji tiks tiems, kas kuprinių tiesiog nemėgsta, nori solidesnio įvaizdžio, dažniausiai keliauja viešuoju transportu ar daug vaikšto pėsčiomis. Tokie krepšiai taip pat patogūs, saugūs. Juose rasite ir atskirą dokumentams skirtą skyrių, ir kišenėles, ir reguliuojamas petnešas. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į dydį ir dizainą. Logobalt.lt rasite krepšių, pritaikytų mažiems ar standartinio dydžio nešiojamiesiems kompiuteriams, kosmetikai.

Sportinis krepšys

Elektroninėje „Logobalt“ parduotuvėje siūlomi ne tik kasdieniai ar kelioniniai krepšiai. Jei darbuotojai propaguoja sveiką gyvenseną, parduodate su aktyviu laisvalaikiu susijusias paslaugas, prekes, puikiai tiks specialaus dizaino sportiniai krepšiai. Jie – itin patogūs, patvarūs, spalvingi. Populiariausia sportinių krepšių siuvimo medžiaga nailonas – ilgaamžė, neperšlampama. Rinkdamiesi šiuos krepšius atkreipkite dėmesį ne tik į spalvą, dydį, bet ir dizainą, skyrių kiekį.

Įmonės reprezentavimo galimybė

Besirinkdami skirtingo tipo kuprines ir kelioninius krepšius, atkreipkite dėmesį į tai, kad jie gali tapti puikia priemone įmonės reprezentacijai. Krepšiai ir kuprinės – lengvai pastebima įvaizdžio detalė, tad dėmesį atkreipia ir tokios jų puošybos detalės kaip logotipas. Tiesiog pasirinkite Jums geriausiai atrodančią vietą logotipui ar šūkiui, o „Logobalt“ komanda pasirūpins patvaria, raiškia spauda.

Tam, kad kuprinės ir kelioniniai krepšiai džiugintų, jie turi būti ne tik stilingi, patrauklūs, bet ir patogūs, praktiški. Jei tik įmanoma, pasistenkite įvertinti specifinius darbuotojų poreikius ir lūkesčius. Tuomet šie daiktai bus naudojami su malonumu, tad džiugins naudotojus ir geriau atliks reprezentacinę funkciją.