Verslo dovanų TOP 6

Šv. Kalėdos neretai kelia įvairių iššūkių – reikia pasirūpinti ir renginiu, ir dovanomis. Pastarosios, skirtos verslo partneriams, sukelia ypač daug neramių minčių. Norint išvengti streso, verta dovanomis pasirūpinti iš anksto. Nebūtina jų įteikti dar šiais metais – dėmesys gali būti rodomas ir pasitikus naujuosius metus, taip pat parodant, kad laukiama sklandaus, sėkmingo bendradarbiavimo. Sunku apsispręsti, ką dovanoti? Pasinaudokite mūsų sudarytu sąrašu, kurį sudaro populiarios tiek simboliškos, tiek praktiškos verslo dovanos.

1. Saldžios, gurmaniškos dovanos

Saldumynai – viena klasikinių, tradicinių dovanų. Rinktis galite tiek mėtines pastiles, tiek šokoladinius saldainius. Svarbu ne tik pasirinkti tinkamesnį skonį, atsižvelgiant į žmogaus pomėgius, bet ir pasirūpinti patrauklia, reprezentatyvia pakuote. Siūlome papuošti dėžutę ar kitokią pakuotę Jūsų įmonės logotipu. Taip pat skoninga rinktis individualų sveikinimą, linkėjimą.

2. Užrašų knygutė, darbo kalendorius

Darbo knyga ar užrašų knygelė yra viena praktiškiausių dovanų. Svarbiausia – parinkti tinkamą dydį, dizainą, spalvą. Viršelis ar net patys lapai taip pat gali būti dekoruojami logotipu ar kitokiu spaudiniu – pavyzdžiui, bendro jūsų gaminio atvaizdu.

3. Vazoninė gėlė

Jei ieškote stilingos verslo dovanos, pagalvokite apie gėles. Augalai ne tik papuoš verslo partnerio biurą, bet ir primins apie jus, simbolizuos bendrą augimą, tikslų siekimą. Dovanoti galite įvairius augalus – nuo dekoratyvinės eglutės iki citrinmedžio. Jei nesate tikri dėl gėlių, galite dovanoti ne jas, o vazą. Tai – taip pat praktiška, skoninga, reprezentatyvi dovana.

4. Puodeliai, arbatinukas

Puodeliai – taip pat tradicinis, universalus dovanos variantas. Žaismingo arba atvirkščiai, solidaus dizaino puodelis su logotipu yra praktiška dovana, apie Jus priminsianti kasdien. Dovanoti galite ne vien puodelį – papildykite rinkinį saldumynais, stilingu arbatinuku.

5. Apranga

Tiek įvairūs drabužiai – marškinėliai, džemperiai, marškiniai, bliuzonai, tiek aprangos detalės (kaklajuostės, kepuraitės) taip pat yra praktiškos, lengvai skirtingiems poreikiams pritaikomos verslo dovanos. Viskas, ką reikėtų žinoti prieš renkantis drabužius – dydis, modelis.

6. Mobilus kroviklis

Šiuolaikiškos ir inovatyvios dovanos padės nustebinti tuos, kurie domisi technologijomis, mėgsta neatsilikti nuo naujovių. Telefonas – viena svarbiausių darbo priemonių, tad bevielis kroviklis neabejotinai pravers.

Šiandien  verslo dovanų pasiūla pasižymi ypatinga įvairove. Dėl to galite lengvai pasirūpinti skirtingais poreikiais – ne tik reprezentatyvumu, bet ir praktiškumu, originalumu. Norėdami atrasti geriausią variantą, pasidomėkite verslo partnerių pomėgiais, vertybėmis. Tegul dovanos būna ne tik stilingos, bet ir išties naudingos, prasmingos – tuomet jos bus naudojamos mielai, maloniai primenančios apie Jus.