Planuodami susitikimus nepamirškite firminės atributikos

Suorganizuoti puikią konferenciją ar susitikimą ir nieko nepamiršti gali būti tikrai nelengva. Dažniausiai renginio organizatoriai turi ne tik sugalvoti temą ir sudaryti darbotvarkę, tačiau taip pat turi pasirūpinti, kad dalyviams jo metu nieko netrūktų. Tuo galima pasirūpinti užsakant specialios įmonės atributikos. Praversti gali ir puodeliai su logotipu, ir užrašinės, tušinukai, ir kiti praktiški daiktai.

Konferencijose įmonės atributika – labai naudinga

Tokių renginių tvarkaraštį dažniausiai sudaro pristatymai, diskusijos, kiti su darbo reikalais susijusę užsiėmimai ir, žinoma, pertraukos. Visų šių renginio dalių metu gali prireikti skirtingų priemonių – pagalvokite, kas gali būti naudinga konkrečioje dalyje atskirai. Pateikiame kelias idėjas.

  • Tušinukai. Visi žino, kad dažniausiai prireikia kažką pasižymėti, tačiau kone kaskart atsiranda pamiršusių pasiimti rašymo priemonę. Patartina užsakyti didesnį kiekį tušinukų, kad jų neturintiems nereikėtų ieškoti, kas turi atliekamų ir gali paskolinti.
  • Puodeliai su logotipu. Kai kuriais atvejais puodeliai yra puiki papildoma smulkmena. Jeigu susitikimo metu turėsite kavos pertraukėlę, puodeliai jums tikrai pravers. Be to, tikėtina, kad dalyviai atkreips dėmesį į patrauklų indo dizainą ir lengviau įsimins jūsų įmonės logotipą.
  • Kaklajuostės. Jeigu konferencijoje bus dalinamos dalyvių kortelės, pasirūpinkite, kad niekas jų nepamestų. Patogu, kai kortelių nereikia nešioti rankose – tiesiog suteikite galimybę prikabinti jas prie kaklajuosčių. Jos atrodo šiuolaikiškai ir solidžiai, o ant tokio aksesuaro esantis logotipas taip pat reprezentuos įmonę.
  • Medžiaginiai maišeliai. Jeigu planuojate susitikimo metu dalyviams duoti įvairių lankstinukų, brošiūrų ar dokumentų, pasirūpinkite, kad dalyviai galėtų patogiai juos parsinešti. Be to, maišeliai yra ne tik praktiška dovana – jie, kaip ir puodeliai su logotipu, gali patraukti kitų dėmesį estetišku ir išskirtiniu dizainu. Dar keli medžiaginių maišelių privalumai – ilgaamžiškumas ir patvarumas. Juos naudodami parodote, kad skatinate gamtos išteklių tausojimą, o tokios įmonės ypač gerai vertinamos.
  • Antistresiniai kamuoliukai. Galbūt tai galėtų būti naujas ir įdomus būdas sudominti dalyvius? Dauguma žmonių klausydamiesi mėgsta kažką laikyti rankoje, pvz., tušinuką, telefoną ar kt., ir nejučiomis žaisti. Antistresiniai žaislai gali būti puiki paminėtų daiktų alternatyva. Be to, antistresinės priemonės galėtų padėti nusiraminti konferencijoje pranešimus skaitantiems ir dėl to besijaudinantiems dalyviams.

Besidairant ir praktiškos, ir patrauklios, reprezentacijai tinkamos priemonės rinktis tikrai yra iš ko. Kad būtų paprasčiau, tiesiog įvertinkite visus poreikius, daiktų naudojimo aplinkybes.

Įmonę reprezentuojantys daiktai  – nebūtinai dovana

Nepamirškite, kad gamindami atributiką su įmonės logotipu galite apgalvoti ir tai, ar ją dalyviams norėsite padovanoti, ar tai bus tik konferencijoje naudojami daiktai. Pavyzdžiui, jau anksčiau minėti puodeliai su logotipu – po renginio juos galėsite parsivežti į biurą. Kita vertus, nereikėtų tikėtis, kad liks daug tušinukų ar užrašų lapelių. Dažniausiai tokius reikmenis pasiėmę dalyviai pasilieka juos kaip dovaną.

Visgi nebijokite konferencijų ar susitikimų dalyviams padovanoti daiktų su logotipu. Tai įmonei gali būti labai naudinga. Visų pirma, atributikos turinti įmonė atrodo rimta ir patikima, o būtent ją naudodami bendrovės atstovai tai pademonstruoja kitiems. Be to, jei dovanų gavę konferencijos dalyviai jūsų renginyje apsilankys ir kitą kartą, naudodami turimą įmonės atributiką jie taip pat prisidės prie reklamos. Taigi, naudos gaunate ir jūs, ir konferencijoje apsilankę dalyviai.