Verslo kelionėse svarbu pasirūpinti darbuotojais

Išsiruošti į verslo keliones gali būti tikrai nelengva. Šioje situacijoje rūpesčių atsiranda tiek darbdaviui, tiek į kelionę besiruošiančiam darbuotojui. Didžiausią galvos skausmą kelia išvykai reikalingi daiktai. Dažnai galvojama, kokie dokumentai reikalingi, kokie kelioniniai krepšiai patogiausi, talpiausi ir pan. Darbdavys, norėdamas pasirūpinti darbuotoju, gali ne tik padengti sutartas kelionės išlaidas iš įmonės lėšų, tačiau ir aprūpinti praktiškais, naudingais daiktais.

Užrašinės ir rašymo priemonės

Darbuotojai neturėtų pamiršti, kad pagrindinis verslo kelionės tikslas yra ne turistavimas, naujų vietų aplankymas, bet verslo reikalai. Tam, kad kelionė būtų sklandi ir keliautojas nieko nepamirštų, naudinga jam įteikti užrašinę. Jos praverčia įvairiose situacijose: čia galima užsirašyti priminimus, pasižymėti susitikimų planus, svarbiausią informaciją tiek prieš kelionę, tiek jos metu. Užrašinės labai patogios, kai nėra galimybės naudotis kompiuteriu ar internetu, bet reikia kažką užsirašyti, pasižymėti.

Į kelionę besiruošiančiam darbuotojui kartu su užrašine reikėtų parūpinti keletą rašiklių ar pieštukų. Jie, išdalinti kelionės metu, gali puikiai atlikti reprezentacinę funkciją.

Kelioniniai krepšiai

Retai keliaujantys darbuotojai gali neturėti kur susidėti visų reikiamų daiktų. Tokiu atveju darbuotojui galima padovanoti įmonę reprezentuojantį kelioninį krepšį su logotipu. Jie puikiai pritaikyti išvykoms: tokie krepšiai pakankamai talpūs, patvarūs, tačiau lengvi, todėl patogūs nešiotis. Dėl to darbuotojas verslo kelionėje galės negalvoti apie daug sveriantį bagažą ir visą dėmesį sutelkti darbui.

Gertuvės

Kelionės metu nemažai pinigų išleidžiama maistui ir gėrimams. Jeigu įmonė apmoka ir šias išlaidas, gali būti sunku jas sukontroliuoti. Gertuvė gali padėti sutaupyti: ją lengva pripildyti, todėl nereikia pirkti vis naujų vandens buteliukų. Toks indas labai patogus įvairiose išvykose, kur daug laiko reikia praleisti transporto priemonėse ar ilgai sėdėti susitikimuose. Be to, gertuvių dizainas gali būti patrauklus, modernus, todėl, kaip ir anksčiau minėti kelioniniai krepšiai, dekoruotos logotipu jos gali didinti įmonės žinomumą.

Mobilieji krovikliai

Verslo kelionėje naudotis mobiliuoju įrenginiu tenka itin dažnai. Nemažai problemų kelia greitai išsikraunanti išmaniųjų telefonų baterija. Kartais labai sunku surasti, kur pakrauti mobilųjį telefoną, todėl patogiausias būdas – turėti mobilųjį kroviklį. Tokia dovana darbuotojui prieš kelionę – ypač naudinga.

Darbuotojai dažnai nesiryžta keliauti dėl įvairių rūpesčių, o labiausiai – dėl išlaidų, reikalingų ne tik kelionėje, bet ir jai ruošiantis. Įmonė, rūpindamasi, kad darbuotojams neatsirastų papildomų išlaidų, netiesiogiai skatina juos vykti į keliones ir tobulėti. Būtent tokie paprasti daiktai kaip užrašinės, kelioniniai krepšiai gali padrąsinti specialistą – tereikia žinoti, ko iš tiesų trūksta.