Subtilus humoro jausmas – būdas pristatyti savo įmonę

Neretai sakoma, kad juokas – puikus vaistas. Jis ne tik gali padėti sumažinti kraujospūdį ir teigiamai veikti širdies veiklą, bet yra ir puikus būdas pelnyti kito žmogaus palankumą. Juk nusišypsoję mes dažniausiai tampame laimingesni ir atlaidesni. Tai gali būti veiksmingai išnaudojama reprezentuojant įmonę ir didinant jos žinomumą. Taigi, kaip subtiliai panaudoti humorą, kad klientai ar partneriai liktų sužavėti?

Juokingos dovanėlės – tiesus kelias į žmonių širdis

Dovanėlės – neatsiejama sėkmingo verslo dalis, o jei jos dar ir linksmos, ne tik paglosto širdį, bet ir pozityviai nuteikia. Jei ieškote tinkamų būdų, kaip jas sukurti, atkreipiame dėmesį, jog spauda ant puodelių galėtų būti tinkamas pasirinkimas. Renkantis norimą frazę ar paveikslėlį svarbu atsižvelgti, kad jie nebūtų vulgarūs ar įžeidžiantys. Skoningai ir patraukliai atrodo įmonės logotipo karikatūra ar linksmai pakeistas šūkis. Apgalvotos detalės gali padėti pasiekti maksimalių rezultatų.

Jei renkate dovanas darbuotojams, jas galite dekoruoti kiekvieno mėgstamomis frazėmis. Tai ne tik puikus būdas parodyti rūpestį ir dėmesingumą, bet ir kurti šiltus tarpusavio santykius. Aspektas, kurio verta nepamiršti – praktiškumas: arbatą ar kavą mėgsta gerti daugelis, todėl yra didelė tikimybė, kad padovanoti puodeliai bus naudojami. Jei siekiate tobulo rezultato – Logobalt.lt gali būti tai, ko reikia. Kokybiškos priemonės ir šiuolaikinė įranga leidžia garantuoti, kad spauda ant puodelių, marškinėlių ar kitos atributikos atitiktų visus jūsų lūkesčius.

Personalizuotos karikatūros – puikus pasirinkimas

Jei sunku išsirinkti, ką norėtumėte spausdinti, verta išbandyti šmaikščiai ir žavingai atrodančias personalizuotas karikatūras. Tokios dovanos gali tikti tiek klientams, tiek darbuotojams. Linksmi atvaizdai ne tik prajuokina, bet ir leidžia atskirti, kam priklauso konkretus daiktas – o tai darbo aplinkoje labai aktualu.

Taip pat galite spausdinti ir linksmą piešinuką, susijusį su įmonės veikla. Pavyzdžiui, jeigu gaminate batus, puiki idėja nupiešti įmonės darbuotojų galvas, kyšančias iš didelių spalvotų batų ir taip dekoruoti puodelius. Tai parodo, kad jie skirti individualiai įmonei, o ne gaminami visiems. Be to, tai geras pasirinkimas norint palaikyti komandinę dvasią.

Žinote savo klientų, partnerių ar darbuotojų pomėgius? Priklausomai nuo to, kam bus skirta dovana – tai gali būti perteikta subtiliu juokeliu ar paveikslėliu. Spauda ant puodelių bei kitų priemonių (marškinėlių, kepuraičių, rašiklių ir t. t.) tinkamas būdas tai realizuoti. Be to, kitoje pusėje verta panaudoti ir savo įmonės logotipą – tai gali būti naudinga reklamos tikslais.

Dovanėlių spalva – tai, ko nevertėtų pamiršti

Nežinote, kokios spalvos atributiką rinktis? Svarbiausia, kad ji neišeitų iš konteksto ir padėtų sukurti originaliai atrodančią dovaną. Jeigu ant puodelių nusprendėte spausdinti šmaikščią frazę, verta pasirinkti ryškias, tačiau tarpusavyje derančias užrašo ir fono spalvas. Taip išgaunamas didesnis kontrastas ir puodelis atrodo labai žaismingai.

Gerai apgalvotos ir šmaikščios dovanos, skirtos klientams, partneriams ar darbuotojams – vienas iš geriausių pasirinkimų norint pelnyti jų dėmesį ir palankumą. Spauda ant puodelių ir kitų priemonių padeda tai įgyvendinti ir yra tinkamas pasirinkimas siekiant didinti įmonės žinomumą. Logobalt.lt jau dabar galite pateikti užklausą ir išsirinkti tai, ko jums reikia.