Verslo kelionė į užsienį – kaip sužavėti partnerius?

Norint, kad įmonės vystymasis ir plėtimasis būtų sėkmingas, svarbus ne tik didelis jos vadovų ir darbuotojų atsidavimas, bet ir tinkamas įvaizdžio formavimas. Reprezentacija ypač reikšminga vykstant į verslo susitikimus užsienyje ir siekiant ne tik pagerinti santykius su jau esamais partneriais, bet ir mezgant naujus ryšius. Šiuo atveju verta rinktis konkrečias priemones (pavyzdžiui, kelioniniai krepšiai, užrašų knygutės, rašikliai ir t. t.), galinčias padėti išlaikyti puikų jūsų įmonės įvaizdį verslo kelionės metu.

Visų pirma atsižvelkite į savo poreikius

Jei dar neturite savo įmonės šūkio, tai galėtų būti tinkama proga jam sukurti. Jie ne tik palaiko komandinę dvasią (vieningumą, vienas kito palaikymą ir pan.), bet yra ir geras būdas likti nepamirštiems. Svarbu, atkreipti dėmesį, kad ši frazė būtų motyvuojanti, pozityvi ir susijusi su vykdoma veikla – tai aspektai, prisidedantys prie sėkmingo įvaizdžio formavimo.

Jei įmonės viduje komunikuojate gimtąja kalba, nors turite užsienio partnerių ir klientų, vertėtų nepamiršti išversti šūkio į užsienio kalbą. Tuomet juo gali būti dekoruojami kelioniniai krepšiai, marškinėliai ar kiti reprezentacijai skirti daiktai. Vienas iš universaliausių pasirinkimų dažnai vykstantiems į susitikimus įvairiose šalyse – angliškai užrašytas tekstas, tačiau atsižvelgdami į savo poreikius galite drąsiai naudoti ir kitas kalbas.

Kartais tiksliai išversti frazę tiesiog neišeina, todėl pasikeičia žodžių skaičius ar formuluotė. Dėl to jaudintis tikrai neverta – šiuolaikinės technologijos leidžia atspausdinti norimo ilgio ir dizaino tekstą ant įvairios atributikos. Tam, kad reprezentacija būtų vientisa ir skoninga, rekomenduojama naudoti vienodų spalvų ar atspalvių priemones. Nesvarbu, ar tai būtų rašikliai, užrašų knygutės ar puodeliai.

Jei manote, kad vien šūkio nepakanka, verta panaudoti ir įmonės logotipą. Juo dekoruoti kelioniniai krepšiai gali tapti išskirtine jūsų komandos įvaizdžio dalimi, norint juos galima dovanoti ir partneriams – juk tai itin praktiškas daiktas. Tiems, kurie orientuojasi į didesnę auditoriją, patariama rinktis rašiklius ar kitas smulkesnes priemones.

Originaliai megzkite naujus ryšius

Jeigu verslo kelionėje siekiate atrasti naujų partnerių, kaklajuostės su įmonės įmonės pavadinimu ar logotipu – tai, ko jums reikia. Jos padeda orientuotis aplinkiniams ir jus atpažinti tampa kur kas paprasčiau. Itin patogu tai, kad šūkis ar logotipas gali būti atspausdintas ant vienos ar abiejų kaklajuostės pusių, be to, yra galimybė pasirinkti ir norimą priemonės plotį.

Kaip jau buvo minėta prieš tai, labai svarbu išlaikyti vientisą reprezentaciją, atsižvelgiant į tai vertėtų įsigyti ir atitinkamos spalvos kaklajuostes. Jei nusprendėte, kad kelioniniai krepšiai, marškinėliai ar kita atributika bus tamsiai mėlynos spalvos, juostos, kurias kabinsite ant kaklo, galėtų būti tokio paties arba panašaus atspalvio.

Santykių stiprinimui rinkitės dovanėles

Smulkios dovanėlės – nedidelis, tačiau labai svarbus akcentas tiems, kurie nori sustiprinti ryšį su partneriais ir parodyti jiems dėmesį. Asortimentas itin platus, todėl išsirinkti gali net ir patys išrankiausi. Jei norite kažko subtilaus ir paprasto, rekomenduojame išbandyti saldainius: originalios jų pakuotės atkreipia dėmesį, o stilingai priderintas logotipas didina įmonės žinomumą. Be to, tai puiki proga pakviesti partnerius puodeliui kavos ar arbatos.

Pasisėmus naujų idėjų, pasiruošimas verslo kelionei į užsienį gali būti daug paprastesnis. Apgalvotai parinkta atributika (saldainiai, rašikliai, kaklajuostės, kelioniniai krepšiai ar kita) gali sudaryti palankias sąlygas tiek naujų ryšių užmezgimui, tiek jau esamų santykių stiprinimui. Logobalt.lt rasite platų įmonės reprezentacijai skirtų prekių pasirinkimą, todėl drąsiai rinkitės tai, kas labiausiai patinka.